Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El vagyok-e késve? Lányok,...

El vagyok-e késve? Lányok, hogy viszonyulnátok egy ilyen korú tapasztalatlan srác, max. Gyenge próbálkozásnak minősíthető közeledéséhez?

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok és nem volt még barátnőm, és még nem is voltam nővel. Mások véleménye szerint egyáltalán nem vagyok külsőre gáz, átlagos alkatom és külsőm van. 27 éves létemre feltételezem, sok minden kimaradt az életemből.
2011. márc. 27. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hat...en 23 vagyok, de en sem vagyok baratnore meg szex, meg ilyesmi, de nekem sincs baj a kulsommel...egyszeruen van jobb dolgom. meg vannak meg ezzel kapcsolatba erzesek, de nem reszletezem. valoszinuleg veled is ez van. sztem nincs gond ezzel, ha szerelmes leszel, akkor lesz :)
2011. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
háát...azért szerintemmár kicsit elvagy késve..:)
2011. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a 3. választ kimoderálták, pedig neki volt igaza.
2011. márc. 27. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
ha mai tizenéveseket vesszük alapul, akkor sok minden kimaradt
2011. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 AndiBandi93 válasza:
100%
Szerintem biztosan van egy hozzád hasonló korú nő, akinek még szintén semmi tapasztalata nincs :) Senki sincs semmivel elkésve! Ne ez az elfajult társadalom határozza meg az életedet!
2011. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bogaro válasza:
Szerintem sem késtél le semmiről sem:) Még keresed az igaz párod. Egyszer megtalálod, ne aggódj :)
2011. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bogaro válasza:
Még annyit, hogy több ilyen embernek kéne léteznie a világon. Haver, benned van gerinc az biztos!
2011. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs az meghatározva mikor kell elveszíteni a szüzességünket. Valaki a falka szellemnek enged és túl korán elveszti, valaki vár míg késznek nem érzi rá magát, megint más a megfelelő partnert keresi és olyan is akad akit annyira lefoglal minden egyéb hogy nem vesz tudomást szexuális késztetéséről. Biztosan vágytál már te is együttlétre csak nem mertél kezdeményezni. Ha ez valamilyen gátlás miatt van, akkor azt csak te tudod legyőzni, rendbe rakni magaddal. Az, hogy 27 évesen szűz vagy nem szégyellni való. Mindennek eljön az ideje, csak esélyt kell neki adni.
2011. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
90%

én 18/L szűz vagyok. és meg vagyok sex nélkül, sőt büszke vagyok, hogy szűz vagyok.Mindenki azt mondja, hogy le vagyok késve, de annyira nem érdekel ki mit mond. A mai világban már a 13/14 évesek is sexelnek, ha így halad a világ 3-4 év múlva már a 10 évesek is csinálni fogják..:S Azt hallottam, hogy minnél előbb kezded el asexet, annál előbb unod meg és égsz ki. Vannak olyan 20 évesek, akik már unják a sexet, azért mert 15 éves körük óta folyamatosan sexelnek.

Én mondjuk örülnék, ha egy szűz pasival veszteném el a szüzességem:)

2011. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 28. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!