Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom elvált ember, azonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elvált ember, azonban folyamatos kapcsolatban van volt feleségével?

Figyelt kérdés
Párom elvált ember, azonban folyamatos kapcsolatban van volt feleségével. Közös a lakásuk, és cucca is van még ott. Beszámol a nőnek, hogy éppen hol van és mit csinál. Ez érthető módon engem nagyon zavar. Szerintetek mit csináljak? Tűrjem ezt az idők végezetéig, vagy szakítsak vele? Más is volt ilyen helyzetben?
2012. márc. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Aki elvált emberrel kerül kapcsolatban és az normális viszonyban marad a volt feleséggel, annak számolnia kell az ilyennel.

Ha ennyire nem vagy toleráns, ne folytasd.

2012. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hat ha közös a lakás,meg a cuccai ott vanank sokat ne várj,gyerek nincs?

meg ha sokáig együtt voltak még tartani fogjak a kapcsolatot,az nem azt jelenti h van is vmi közöttük.akkor nem váltak volna el.gyerek nincs?

2012. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális!Én tuti kiakadtam volna már!Mi az hogy beszámol hol van meg mit csinál!Ez miért tartozik az exre!Én megbeszélném vele a dolgot és ha nem változna akkor pedig biztosan a szakítás maradna!
2012. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gyerek nincsen.
2012. márc. 15. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszene a helyzet. Oké, nem kell ölni egymást, de puszipajtások se legyenek, ha már egyszer elváltak.
2012. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

apu kulon ment anyutol tizen x eve, de meg mindig nagyon jo baratsagban vannak. apunak van baratnoje, de atmegy ha segiteni kell valamit anyunak,es sok cucca van ott. attol meg nincs koztuk semmi.


egy jo baratom meg mindig a felesegevel lakik, mar evek ota nem szerelmesek egymasba, nem mukodik,kulon szobaban laknak...de szereti ot,mert a gyerekei anyja, az elete resze volt 20 evig stb. ettol fuggetlenul van baratnoje, nem komoly meg tehat meg nem koltoznek ossze..de a lany elfogadja a helyzetet. baromi nehez lehet,de ertekeli a ferfi oszinteseget. nem titokban talalkozgat az ex szel,mint ahogy apukam se. ez a lenyeg szerintem, ugyanakkor alairom hogy baromi nehez lehet elfogadni.

2012. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem kifejezetten az a problémám, hogy tartja vele a kapcsolatot, hanem hogy a nő velem szemben prioritást élvez, ergo fontosabb mint én. Hozza-viszi őt, nála kajál, minden reggel beugrik hozzá, ha a csaj elpityergi magát, már rohan, és vigasztalja, de azzal nem foglalkozik, hogy nekem ez mennyire fáj.
2012. márc. 15. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor még szereti valószinű az ex nejét....
2012. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szereti te meg d...i vagy jo
2012. márc. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!