Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kis felmérés: Ukrán...

Egy kis felmérés: Ukrán tüntetőknek vagy a kormánynak szurkolsz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 17:01
 1/10 tetro ***** válasza:
81%
Tudod kedves, ez nem egy focimeccs. Tegnap több mint két tucat ember halt meg. Aki itt bárkinek "szurkol", az beteg ember.
2014. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem nem lesz rá példa, de valakinek rögtön az elején sikerült. Kérem az OFFolást mellőzni.
2014. febr. 19. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Annak szurkolok, hogy mihamarabb közös nevezőre jussanak. Tudod mindegy melyik oldalon áll valaki, ha azt nézed a saját érdekeit védi. Hogy jó e, meg helyes e azt ők tudják. De amíg a patthelyzet van, addig sokan szenvednek, meghalnak. Nyilván aki megérdemli majd kapja meg a büntetését, de ez ahogy írták is nem meccs. Nagyon nem izgalmas! Sőt, elszomorító.
2014. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

De te azért ne zavartasd magad, nyugodtan szurkoljál, akár hangosan biztathatod is őket.

Hiszen olyan jó dolog, ha emberek gyilkolják egymást!

És milyen izgalmas!

2014. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Mindig az állampolgárnak van igaza! és ez nincs másképp a tüntetők esetében sem.

21/F

2014. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
4%

Baromság amit egyesek írnak.

A tüntetők olyat tesznek amit nekünk is kellett volna 2006ban, kiállni a hazug, korrupt, csaló kormány ellen. Akkor talán most jobb helyzetben lennék. Ehelyett az öszödi hazugok idén újra indulnak a választásokon...

Szép ország a miénk, csak gyáva. Persze nem a neten, ott mindenki nagyon kemény.

Ukrajnában igazi hazafiak vannak akik a jövőért harcolnak most a csalók ellen.


Nálunk vajon hány áldozata van annak, hogy őszöd után még 4 évig kormányzott az mszp? Hány életet lehetetlenítettek el azok után is, hogy beismerték nem csináltak semmit és végig csak hazudtak?

2014. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha most az a kérdés, hogy kivel szimpatizálok, akkor azt mondom, hogy a tüntetőkkel.

Biztos nem véletlenül vannak kint annyian és készek akár meghalni is az igazukért.

2014. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
szurkolni? te ezt élvezed b+? nyomordjál meg..pont emiatt nem tudok egy olyan valakit elérni,aki fontos számomra,és ott él...
2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem olyan a helyzet, mint nálunk 2006-ban, mert Ukrajnában az EU és a zsidók heccelik a tüntetőket, akik jóval erőszakosabbak, mint a magyar hazafiak. Remélem, minél kevesebb áldozattal leverik a zavargásokat, és Ukrajnának sikerül megőriznie a függetlenségét.
2014. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pro Patria ***** válasza:

Nem akartam ideírni, de nem hagyott nyugodni a gondolat, ezért visszakerestem a kérdést, és megnéztem a válaszokat. Mivel szinte szószerint leírták a többiek előttem, én is bátrabban elküldöm a már korábban megfogalmazottat:


Szurkolni? Ugye tudod, hogy ez nem egy focimeccs? Ahol embereket gyilkolnak meg, ott annak, hogy minél előbb vége legyen, akármilyen csöpögősen is hangzik ez.

Egyébiránt, ha arra kérdezel rá, mit támogatok, akkor az a válaszom: érvényesüljön a többség akarata. Én nem vagyok ukrán, így ennél pontosabbat nem tudok mondani.


Ui.: ritka pillanat, amikor a gyk-s közösség ennyire egy véleményen van.

2014. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!