Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány külföldi "idegen bevándor...

Hány külföldi "idegen bevándorló" dolgozik a kormányhivatalokban, és hoz felelős döntést vagy közvetve befolyásolja azt a magyarok részére? Kik irányítanak itt valójában?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a diplomatákra gondolok!
2009. dec. 10. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ez a helyes kérdés, hisz könnyű Katit.

Hanem az hogy hány idegen érdek lobbi működteti a nem magyar érzelmű képviselőinket a parlamentbe!

2009. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Na, még egy keresztes vitéz.


Nem unjátok még nap mint nap újra és újra felmondani Cion bölcseinek jegyzőkönyvét, a 66 kérdést a holokausztról és a Talmud értelmezéseket?

Tudom, kemény lehet nap mint nap szembeszállni a nagy világ-összeesküvéssel, ami dicső hazánk ellen irányul, mert az eredendően gonosz zsidók csak minket akarnak, meg a Kárpát medencét.

De nem tudnátok csendben csinálni?

2009. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Most tényleg, ennek mi értelme van?

Már mindenki olvasott legalább 5 ilyen kérdést, de én már vagy 20-at (jó, lehet,hogy ez az első kérdésed).


Komolyan, mit vársz erre válasznak?


Tudod mit, leírom, amit hallani szeretnél? Rengeteg zsidó származású ember dolgozik a kormányhivatalokban, hoznak felelős döntéseket, és az a céljuk, hogy Magyarország is zsidó gyarmat legyen. Hogy miért mi? Mert mi itt a Kárpát-Medencében védve vagyunk a klímaváltozás miatti szökőáraktól, ők meg ott a tenger partján nem.


Na, ideális válasz volt?


Cserébe lécci ne tegyél fel több ilyen kérdést!

2009. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ELvagytok ti tévedve!


Ki beszélt itt zsidókról?


Én Külföldieket írtam ti antiszemita rasszista állatok :D

2009. dec. 11. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Na itt a vége , fuss el véle!
2009. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak Zsidok vannak miről beszéltek? :))
2009. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!