Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy a nagy...

Mit szólsz hozzá, hogy a nagy EU barát "Ukrán front" első döntése, hogy betiltották a magyar nyelvet Kárpátalján?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6-nak! Nem figyelsz barátom. Kedvenc Pártodra se. Ezerszer nyilatkozzák ők és mások is, milyen hatalmas projekteket valósítanak meg Eu pénzből. Persze tudom, a te szóhasználatod szerint az nem javunkra döntés, az jár. Nem barátom, ami jár, az más.
2014. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma már a beregszászi magyar polgármester lemondását kell megszavazni. Oké, hogy engem leszavaztatok, de ettől még nem jobb az ottani magyaroknak. Majd akkor kapcsoltok, amikor Molotov-koktélokat dobálnak magyarokra, vagy meglincselnek párat pusztán etnikai alapon. Ez beletelhet még pár hónapba, de ez is borítékolva van. 2-es voltam.
2014. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Kedvenc Pártodra se. Ezerszer nyilatkozzák ők és mások is, milyen hatalmas projekteket valósítanak meg Eu pénzből. Persze tudom, a te szóhasználatod szerint az nem javunkra döntés, az jár. Nem barátom, ami jár, az más."


Mivel olyan nincs így nem is kell figyelnem semmire. :D


És szokásos liberós módra terelsz, csúsztatsz!

Ilyenkor nem számítanak a "kisebbségek jogai", mert az imádott eu-d kib.ott elég szépen a kárpátaljaiakkal is.


Ja, mit is számítanak azok nektek, elvégre nem a kedvenceitekről van szó?

Ez helyett terelsz itt a projektekkel, meg eu-s pénzekkel.

2014. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!