Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne elérni a...

Kraven kérdése:

Hogyan lehetne elérni a Jobbiknál, hogy tűzzék zászlajukra a fű dekriminalizálását?

Figyelt kérdés
Szívesen látnék már itthon nemzeti coffee shopokat...

2014. febr. 27. 00:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha legális füvet akarsz nem a jobbikra hanem a 4K ra szavaznál.
2014. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ide. Először is, tisztáznunk kell, hogy ha a jelenlegi Magyarországot nézzük, a marihuána legalizálásának problémája nagyjából az utolsó helyen áll a fontossági sorrendben. Először álljon helyre a gazdaság, legyenek ismét beruházások, az euro-forint kurzus ne legyen 300 felett stb.


Amúgy, sehogy. A Jobbik profiljába nem fér bele. Egy mélykonzervatív, nacionalista párt soha a büdös életben nem engedélyezi a marihuánát, amit mindig is a liberálisok élvezeti forrásának tartottak. Ezt verd ki a fejedből. Ha minden áron füvezni akarsz, akkor javaslom pártolj át a liberálisokhoz, ők rendszerint engedélyezik az ilyesmit.

Mellesleg, ezt annyiszor éltem már meg. Nagymagyarkodó, őskeresztény fiatalok, akik verik a mellüket a Jobbikra, és amúgy odamennek az emberhez, hogy nincs-e egy kis füve. Döntsük már el, hogy akkor mik vagyunk, kérem...

2014. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Na igen. Eddig akárhány jobbikossal ismerkedtem meg, a nagyon sztereotípokat kivéve mindenkinek sikerült változtatnom a szemléletén azáltal, hogy éreztettem velük a nemzet iránti együttérzésemet, meg hogy mennyire szomorúan érint a kultúránk meggyalázása meg hasonlók, majd amikor meglátták rajtam az ozorás karszalagot, és felhívták a figyelmemet az ellentmondásra, azzal érveltem, hogy a fesztivál megnyitásában egy népdalkórus is részt vett. Na meg ugyanazzal a lélekkel szeretem a Dalriadát és a Jefferson Airplane-t. És a kokárdámon a zold szín kenderlevél lesz, és nem azért, mert le akarom járatni a hazámat, hanem mert nagyobb szüksége van a relaxra, mint valaha. Ezért gondolom fontosnak a kenderkérdést, mert a lelki terror, a félelemkeltés által kiváltott tisztelet csak megutáltatja az emberekkel a kormánnyal együtt a hazájukat is, mert az jut eszükbe róla, hogy miután hazajöttek egy olyan országból, ahol katarktikus élmény volt felmutatni a személyit egy gramm hasis vásárlásakor, itthon bujkálniuk kell olyan szerekkel, melyeket senki sem ellenőriz. A "drogmentes Magyarország" programmal csak azt érik el, hogy egyre többen lesznek oldott agyú szipusok és/vagy schizofrén gyógyszerfüggők. Mert láncos kutyákkal üldözik azokat, akik egy olyan szert fogyasztanak, ami csak akkor káros, ha függő az ember (függeni pedig BÁRMITŐL lehet), és eddig ZÉRÓ halálos áldozata volt a történelem folyamán. Mellesleg jó a rák ellen. Kezdeti stádiumban gyógyítja is. Nem a degeneráció miatt engedélyezik egyre több országban, hanem tényekkel alátámasztott orvosi kutatások okán. Csak hát a látómezőnkön kívül is kéne tájékozódnunk egy kicsit. Én meghallgatok minden ellenérvet, mérlegelek, de eddig nem sikerült meggyőzniük, hogy feketén-fehéren lássam a világot, mert a szemem képtelen kiirtani a színérzékelőit...
2014. márc. 9. 19:44
 24/25 anonim ***** válasza:

Akkor is ugyan az a szar lenne mint most,csak akkor senkit nem érdekelne.


Egyébként tökmindegy,mert így is bárki hozzájut. Csak Kb egy 500 assal drágábban mert kockázat árulni oszt csá.

2014. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

,,mert a lelki terror, a félelemkeltés által kiváltott tisztelet csak megutáltatja az emberekkel a kormánnyal együtt a hazájukat is"


Ez pont így van. Kár, hogy a jobbik ellen lehet fordítani. Azt tudtad, hogy a melegeket börtönbe zárná??? Ez pedig lelki terror, hogy egy meleg pár nem mutatkozhat nyilvánosan.

2014. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!