Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támogatják egyes szavazó...

Miért támogatják egyes szavazók a hagyományos családmodell megváltoztatását?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nagyok ezt akarják. Miért mert a család a legkisebb egység meg szövetséget alkot. Minél széthúzóbb valaki annál kevesebb esélye van lázadni. A család a legkisebb szövetség. Ezért divat a válás meg minden ami széthúzza ezt. Ha nincs tömeg akkor nincs esély lázadni, annál könnyebb elnyomni a népet.
2014. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Nagyapám erre mondta annak idején, hogy már jó dolgukban nem bírnak magukkal mit kezdeni.
2014. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
2-es, ezt én sem tudtam volna jobban megfogalmazni
2014. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
2-es amit ír baromság csak aminek semmi alapja, inkább 3-as nagyapjának van igaza egyszerűen nem tudnak mit kezdeni jó dolgukban, unatkoznak.
2014. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert a jelenlegi családmodell minden ok nélkül kirekeszt magából bizonyos embereket... Nem ördögtől való dolog ez, sokkal kevesebb (negativ) hatása lenne a társadalomra, mint itt egyes hangulatkeltők megfogalmazták, sőt én azt mondom, hogy az átlag ember SEMMIT nem venne észre a változásból.
2014. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Mitől változna már meg a családmodell attól, hogy két homokosnak lenne egy papírja arról, hogy házasok? Ez nem azt jelenti, hogy ettől fogva ez a modell, és mindenki lesz szíves a saját neméből választani.
2014. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Pedig mondjon akárki akármit a kettesnek van igaza, ugyan ezt írtam volna le én is.

A legkisebb szövetség a család, utána törzs(ismerősök, akikkel naponta beszélsz), utána a falu,város, majd a nemzet. Ezt a szövetséget úgy hívják állam. Az államban a legkisebb egység/sejt a család.

Család nélkül semmi sincsen, csak magányos, gyökértelen, befolyásolható emberek tömege.

2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát oké te tudod
2014. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

milyen hagyományos családmodellre gondolsz?

pl.: alkoholista apuka veri a feleségét és a gyerekeket?

2014. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha minden "hagyományos" lenne, a mai napig elnyomnák a nőket, a feketéket és a többi számtalan kisebbséget.
2014. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!