Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ti hogy képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hogy képzelitek el a családmodellt?

Figyelt kérdés
Srácok! Tehát a kérdés lényege, hogy titeket tulajdonképpen hogyan éltet a család modell? Legalábbis valljuk be, minden embernek család a fő célja.

2013. szept. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Inkább valljuk be hogy nem ez MINDEN embernek a célja. Nem mindenki akar gyereket és ez nem csak a melegekre igaz hanem a heterókra is.


Én meleg vagyok de nem támogatom hogy meleg párok neveljenek gyerekeket.

2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
természetesen a melegek között is vannak, akik szeretnének családot. ennek több módja is lehet. örökbefogadás, béranyaság, dajkaanyaság, leszbikus/meleg párral való közös gyereknevelés. de a gyerektelen párok (mind hetero és homo) is családnak számítanak. már ahol...
2013. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Mint ahogy előttem leírták, ugyanúgy mint minden embernél, mi se akarunk minden helyzetben gyereket. Egyelőre legyen meg az összeköltözés, legyen jó anyagi helyzet stb. aztán 20év múlva lehet bevállalunk 1et..

19/F

2013. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem hiszem, hogy mindenkinek a család lenne a fő célja. Ha meg mégis, elég bonyolult kivitelezni szerintem és nagyon sok negatív kritikát kap az ember ilyen témában.


Gimis vagyok, úgyhogy egyelőre az apaság gondolata még távol áll tőlem, de nagyon szeretem a gyerekeket és egyszer (15-20 év múlva) szeretnék is szülővé válni, természetesen csak akkor, ha stabil párkapcsolatban élek majd. Az sem zavarna, ha nem saját gyerekről lenne szó.

2013. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!