Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ezek valódi összefüg...

Szerinted ezek valódi összefüggések, vagy ez is csak összeesküvés elmélet?

Figyelt kérdés

Mindenki döntse el maga!

http://www.youtube.com/watch?v=e5vCvxJUgEI&feature=player_em..


2009. dec. 12. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Na végignéztem. Sok igazságot tartalmaz.

Az afganisztáni és iraki megszállás nyílt titok, hogy nem a felszabadítás jegyében zajlott, csak az kőolaj, földgáz és egyéb ásványkincsek lenyúlására irányult.

Izraelnek előbb-utóbb harangoztak, az arabok nem felejtenek, fanatikusok, fejlődésük még jó ideig biztosítva van több téren is. Valamikor eljön, mikor az USA sem fogja tudni finanszírozni az öldöklést.

A feketék bevándorlása ellen ideje lenne már tenni valamit az európai országoknak. Láthatjuk mi volt az Párizsban. Nyugat-Európa tele van buta bennszülöttekkel. Nem tudnak beilleszkedni, nem is akarnak. Nemsokára kész lesz a Párizsi és Berlini Kalifátus.

A mi földünk most is értékes, de később még jobban felértékelődik. Ehhez nem kell kutatónak lenni, hogy belássuk, más kérdés, hogy addigra kinek a kezében lesz.

A megújuló energiával viszont nem értek egyet. Sebtapasz egy törött lábra. Napenergia, szélenergia... geotermikus energiát sem tudnánk még rendesen kihasználni. Ráadásul, támogatások híjján, pénzkidobás, mire megtérülnek bonthatjuk le.

Atomerőmű(vek), francia mintára, ezekben kellene gondolkodni.

2009. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kissé eltúlozza, de van benne igazság bőven.
2009. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi van benne eltúlozva?
2009. dec. 12. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Közhelygyűjtemény. Felmelegedés, emelkedő tengerszint, a föld fontossága stb. Ebben semmi újdonság nincs, ezt mindenki tudja.
2009. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van benne igazság.

Pl. Izrael létének kérdése és az orosz gáz, valamint a kínai típusú kormányzat terjedése és a demokrácia bukása.

De sok benne a csúsztatás és a félremagyarázás is.

Az, hogy Amerika támogatná az arab világot, szerintem egyszerű csúsztatás.

Valóban fegyverrel szerelik fel őket, de ez nem politikai érdek. Sőt! Az amerikai államnak ehhez semmi köze. Ez a nagy fegyvergyártó cégek pénzügyi érdeke, akik az egész politikára magasról tojnak.

Mellesleg én az amerikai titkosszolgálat adatainak se nagyon hinnék. Nekik az az érdekük, hogy lejárassák az EU-t (pszichológiai hadviselés), illetve hogy biztosítsák az amerikai kormányt, hogy szükség van rájuk és kell nekik az a pénz, amit beléjük ölnek. Különben már rég megtépázták volna a költségvetésüket.

Az iráni gázban lehet valami, de szerintem messze nincs mögötte ilyen összeesküvés. Max. az oroszok tevékenykednek ott sutyiban. Róluk el tudom képzelni, hogy ezt valóban megcsinálják, de az USA nem hiszem.

Oroszország valóban zsarolhatja Európát ha majd megteheti, de ehhez az USÁ-nak vajmi kevés köze van.

Szerintem a "népvándorlást" is eltúlozzák.

A muzulmánok java része segédmunkásként jön Európába és nem letelepedni. Lásd a törököket, akik évről évre haza mennek Törökországba a nyári vakációra!

Azon kívül nem hinném azt sem, hogy kiszorítanák az európaiakat a városokból.

Mivel ők javarészt szegényebbek, szerintem inkább az egyre növekvő belvárosi gettókba és városkörüli nyomornegyedekbe zsúfolódnak majd. A városok elit lakónegyedeiben élőkre legfeljebb a gazdag zsidó bevándorlók jelenthetnek veszélyt, de ők meg nincsenek annyian.

A globális felmelegedés jelentősségét is eltúlozzák.

A folyamat sokkal lassabb, mint azt elhitetik velünk és sokkal kisebb veszteségeket is okoz. Legalábbis ami a tengerszint emelkedését illeti.

Hollandia valóban víz alá fog kerülni, ha addig nem változik a helyzet, de a többi országban az elöntés olyan kis méreteket öltene, amit az érintett államok 99%-ban belföldön is meg lehet oldani.

Egyszerű félelemkeltés az egész.

Ezért utálom az ilyeneket.

Sok benne az igazság, de rengeteg a csúsztatás és félremagyarázás.

Ugyanolyan néphülyítés ez is, mint a másik oldal, csak ez legalább ügyel arra, hogy a műveltebbeknek is hihető legyen. Ezért talán mégveszélyesebb.

2010. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!