Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megnőne a magyar népesség,...

Ha megnőne a magyar népesség, akkor nem lehetne elérni, hogy a külhoni magyarság lélekszáma is megnőjön?

Figyelt kérdés

Végül is úgy lehetne a külhoni magyarokat erősíteni, ha ugyanazt csináljuk, amit a többi nemzetiség csinált velünk: ha úgy bojkottáljuk az asszimilációt, ha több magyar telepedik le ott.


Tudom, ennek meg vannak a feltételei, de vannak olyan kiskapuk, mint pl. a beházasodás és társai.


Az EU törvényei miatt nem is tudnák korlátozni ezt, az ottani, történelmi magyar kisebbség miatt.



2014. márc. 4. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De igen de ehhez először is több magyarnak kell születnie másrészt kell olyan ember aki Romániába szeretne letelepedni :)
2014. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
És ez milyen célt érne el? Több konfliktus? Még több ember mélyszegénységben? Szerintem az emberek szaporítása és telepítése helyett az oktatást kellene fejleszteni, hogy mindenki elfelejtse végre a berögzött nacionalista ősmajom gondolatait.
2014. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak egy dolog nem világos: miért volna ez cél?
2014. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mi ezen a nem világos, főleg miután a rovatban állandóan felbukkan a "hogyan szerezzük vissza területeinket?" kérdés.


A kérdező nyilván arra gondolt, hogy ha megállna az asszimlálódás, a külhoni magyarok fogyása, SŐT teleszülnénk a területeket, akkor esetleg ez kedvezőbb helyzetbe hozná-e a magyar kisebbséget ott, majd nyilván végső soron odajutnánk-e, hogy visszakapjuk, vagy így, vagy úgy a visszamagyarosodott részeket.

2014. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyilván annak az embernek, akinek a nemzetfogalom csak egy kitalált valami, annak teljesen mindegy, hogy asszimilálódik-e a magyarság vagy sem. Ne legyünk mi magyarok ennyire opportunisták!


1000 évig se tudták kiverni belőlünk az egységet, és nesztek, 6 generáció elbutításával már tönkre is vágódott a híres magyar nemzeti egység.

2014. márc. 11. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gyerünk, állj neki, szaporítsd a magyar népességet!
2014. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy gondolod a növést? Mostantól átállsz gyerekgyártásra hetente másik nővel? minek fikciókon filózni. ennyi energiával gondolkozhatsz azon is, mit kezdenél 1 milliárddal
2014. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Hülye libsi magyar nép, inkább kutyát tart mint gyereket.
2015. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!