Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni első szavazóként a Jobbikról? Miért tartják annyira rossznak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 07:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%

Ki akar lebeszélni?

A legjobb választás, mert a Fidesz leszerepelt, a baloldal még nagyobb vicc.

Tegnap fent volt az Indexen, h erősödnek!

Nem véletlen!;)

Aki pedig okoskodik mutassa meg, h hol van leírva, h ki akarják irtani a zsidókat, cigányokat.

Semmi mást nem akarnak, csak rendet!

2014. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Talán kérdezz meg idősebbeket, hogy a programjuk megvalósítható-e? Álmodozás csak a programjuk, de semmi feltétel nincs a megvalósításához.
2014. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Na amit a kettes ír meg végképp ne vedd be, állandóan ezzal jönnek, h mert nem megvalósítható.

Közben meg még azt se tudják az okoskodók, h mi az a GDP.

Félnek, ilyen egyszerű:)

2014. márc. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Azt ők se tudják, h miért rossz, ahogy azt sem, h miért megvalósíthatatlan a programjuk. Egyszerűen rossz meg megvalósíthatatlan, és kész. Ja, és azt ki ne felejtsük, h nácik :)
2014. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

TUDOM hogy miért rossz, és azt is, hogy mi a GDP.

Éppen a Jobbikosoknak nincs arról fogalmuk, hogyan működik a gazdaság!

Honnan lenne az országnak annyi ezermilliárdja, hogy akár csak egyet is megtudjanak belőle valósítani?

2014. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

Persze, mert te aztán tudod, h működik.

Ha tudnád, nem támogatnád ezt a mértéktelen segélyosztáson alapuló rendszert, aminek úgy is bukó a vége.

Akkor miről beszélünk?

Hitelt bárki tud felvenni nagyokos.....

2014. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"TUDOM hogy miért rossz, és azt is, hogy mi a GDP."

Akkor nosza, ki vele! :)

2014. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

Én személy szerint nem szimpatizálok egyik párttal sem, nem is fogok menni szavazni.


A cigánykérdés és a segélyezés átgondolása miatt jó a Jobbik, elismerem, a problémák amiket meg akarnak oldani valósak. Nem, nem vagyok náci, sőt, zsidó származású felmenőim is vannak, bár ez a kérdés szempontjából semmit nem számít.


Tehát ez a része tetszik a dolognak, viszont az EU ellenesség és a verem a mellem mert magyar vagyok hozzáállás nem. Az ország ugyebár nem igazán tart sehol, de az EU-nak köszönhetően érte el azt, ahol jelenleg tart. Az indexen vagy az origon volt talán egy cikk múltkor ahol egy közgazdász összefoglalta hogy mit adott és mennyibe került nekünk az EU amióta tagok vagyunk, és sajnálatos módon egy villanyoszlop nem épülne az országban az EU nélkül (persze ez zsidó hazugság gondolom, mert nem a kurutty infón volt a cikk). Ugye a Jobbik ezzel kampányol, hogy népszavazás a kilépés miatt, de ez nagyon rossz ötlet szerintem gazdasági szempontból.


Másik ötletük a multik kizavarása az országból. Ez szintén visszás ötlet, én értem, hogy a emberek "rabszolgamunkát" végeznek ott, de a multik több mint egymillió munkahelyet biztosítanak egy olyan országban, ahol rengeteg a munkanélküli. Ha a multicégek kivonulnának az országból, mégis hol dolgoznának az emberek hirtelen? Honnan tudna a Jobbik hirtelen előkaparni több mint másfél millió munkahelyet? Sehonnan, mert így sincs. Inkább azon kéne elgondolkodni, hogy ugyan az a multicég ha pár száz km-re(pl Ausztriában) ugyan azért a munkáért 5-6szor többet fizet egy embernek(akár magyarnak is), akkor itt miért éhbérért dolgoztatnak.


Tehát érdemes elgondolkodni pl ezeken a dolgokon, mielőtt szavazni mész, bár az az egy szavazat nem oszt nem szoroz, a Jobbik úgysem fog nyerni, bármennyire is kampányolnak itt miatta egyesek. Mindenki tudja, hogy a Fidesz fog döntő többséggel kormányra kerülni ismét, felesleges vágyálmokat kergetni.

2014. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2%
Egyszerűen csak maradj csendben,ne hallgass senkire sem és nézd meg a képviselőit a hétköznapi embereket, akik őket szeretik, akik törni, zúzni, pusztítani tudnak meg akarnak csak 2 sör után. Azután dönts magadban
2014. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem igaz, h semmi nem épülne az országban az EU nélkül. Az igaz, h EU-s támogatás nélkül nem épülne semmi. Viszont ha nem lennénk tagok, akkor lenne magyar ipar, és még többet is meg tudnánk termelni magunknak, mint amennyit most alamizsnaként kapunk.

Kilépni az unióból olyan lenne, mint egy drogosnak leszokni. Függők vagyunk, így az elején pokoli nehéz lenne, de hosszú távon csak így maradhatunk fenn.

Az pedig hazugság, h a Jobbik kizavarná a multikat, csak egyenlő feltételeket teremtene a magyar kis- és középvállalkozások számára, így utóbbiak is nyernének egy kis teret.

2014. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!