Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon népszavazást...

Ha Magyarországon népszavazást írnának ki arról, hogy betiltsák-e a homoszexualitás nyilvános népszerűsítését (ahogy Oroszországban), szerintetek mi lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 19:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
29%
Valószínűleg eredménytelen lenne a népszavazás az alacsony részvétel miatt. Az emberek nagyon nagy többségét szerencsére teljesen hidegen hagyja a mozgalmár homokosok és az őket tojással dobáló homokosok konfliktusa.
2014. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%

11:

Elég baromságot mondtál megint. Nem az ideológia a tömeggyilkos, hanem az ember. Az embernek önigazolásra van szüksége, és ezt a történelem során legtöbbszőr az ideológia biztosította számára. Az ideológia nem tehet róla, hogy több, mint 100 millió embert öltek meg pl a kommunizmus mögé bújva.

2014. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
25%
Én csak azt remélem minden jobbernek a gyereke bevallja, hogy meleg, és akkor majd lehet okoskodni.
2014. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 tetro ***** válasza:
46%
Nekem van egy meleg ismerősöm, aki egy nagyon durván jobboldali családban nőtt fel. Akkoriban amikor nem volt még melegpropaganda. Ő meg a nélkül is meleg lett... És 23 évesen megmondta otthon :D Aztán ott el lehetett dönteni, hogy vagy gyűlölik tovább a melegeket tudatlanságból és elveszítik a gyereküket, vagy átértékelik az elveiket...
2014. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
44%

"homoszexualitás nyilvános népszerűsítését"


Ennek a jelenségnek tudsz példáját mutatni?


Mert én még soha sehol nem láttam olyan plakátot, újságcikket, weboldalt, akármit ami azt hirdetné hogy "legyél te is homoszexuális mert az olyan marha jó dolog."

2014. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
24%
@13, leírod te is a lényeget. A nácizmus olyan ideológia, ami arra készült, hogy az embereknek meglegyen az a bizonyos önigazolásuk, hogy embereket verjenek meg, öljenek meg, tegyenek tönkre. A homoszexualitás meg nem. Ráadásul a nácizmus választás kérdése, a melegség nem. Szóval a kettő összehasonlítása ebben a formában kicsit bajos.
2014. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 tetro ***** válasza:
5%

19.57

--> aki nem utálja a melegeket az nem magyar. szép.

2014. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
79%

"Senki nem lesz meleg attól, mert melegeket lát, melegekkel beszél. "


Bőven elég ha okádnékja támad a parasztnak midőn meglássa űköt.

2014. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen, tetro mindenre tud valami kis mesét :).


Szerintem a b*zi felvonulás eléggé ilyen. És saját magukat járatják le vele. Ha már egyszer végigmasírozhatnak a városon, akkor tennék ezt konoszolidáltan, de nem,ó nem! Minden, ami másnak szent, azt be kell mocskolni: papnak öltözve lógatják a lompost, és pucsítanak a kamerának stb.. meg rózsaszínbe "öltözött" lények egymás meztelen hátsójával a jó ég tudja mit csinálnak, minél nagyobb felhajtást keltve.

2014. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
25%

"Nekem van egy meleg ismerősöm, aki egy nagyon durván jobboldali családban nőtt fel. Akkoriban amikor nem volt még melegpropaganda. Ő meg a nélkül is meleg lett... És 23 évesen megmondta otthon :D Aztán ott el lehetett dönteni, hogy vagy gyűlölik tovább a melegeket tudatlanságból és elveszítik a gyereküket, vagy átértékelik az elveiket..."



Remélem az apja levágta mint egy csirkét.

2014. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!