Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rezsicsökkentés, bankadók. Ez...

Rezsicsökkentés, bankadók. Ez is nagy eredmény, de mikor kerülnek sorra a gyógyszergyártók?

Figyelt kérdés
A rezsicsökkentésnél, és a bankadóknál is kiderült, hogy azok a szolgáltatók, amelyek a pénzünk legnagyobb részétől szabadítanak meg minket, bőven kibírják a magasabb adókat, hatóságilag csökkentendő árakat. Ez nem meglepő. Ugyanakkor az energia szolgáltatóknál, de még a bankoknál is pofátlanabb profittal dolgoznak a gyógyszergyártók. Én hál'istennek nem vagyok beteges, és remélem nem is leszek soha, de elképesztő, ami pénzt a kiszolgáltatott, beteg emberektől lenyúlnak.

#vbfhsdhdhdg
2014. márc. 13. 18:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nyilván komoly költség a kutatás-fejlesztés is, ez annyira nyilvánvaló, hogy nem is akartam külön kitérni rá. Úgy látszik ki kellett volna. Akkor hogy te is értsd, a gyógyszergyártóknak minden költséggel együtt is 1000-2000%-os haszna van, a hozzád hasonló birkák meg elhiszik, hogy annyira olcsón adják, hogy 5% árcsökkentésbe belerokkanna az ágazat. Akkor csak fizess pajtás, ha ennyi eszed van. Megértem, hogy valaki gyöpi, meg utálja Orbánt, de hogy az árcsökkentésbe is rosszat lásson valaki, ahhoz már nagyon hülyének kell lenni.
2014. márc. 19. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!