Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info ennyire magyar?

A kuruc. Info ennyire magyar?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert elvileg magukat igaz magyar hazafinak sorolják be még is mindig csak a cigányokkal és zsidókkal foglalkoznak. Ezt már el is fogadjuk oké hülyék kész, de h Március 15-én se voltak képesek egy cikket kirakni ünnepünkről csak most is a zsidókkal foglalkozni h Köves Slomó hogyan állt egy megemlékezésen.

Legalább ott volt, legalább kitűzte a kokárdát nem úgy mint a sok okoskodó proli aki csak gyűlölködni tud.

Miért kell őket mindenben basztatni? Olvastam h a MAZSIHISZ és a EMIH is tart megemlékezést mert a legtöbbjük magyarnak tartja magát. Miért nem lehet őket elfogadni? Ha nem tudnak belekötni semmit akkor azt kezdik nézni h állt rajta a ruha? Nem is tudok erre már mit mondani, és ők az igaz magyarok... Mi meg csak a hazaáruló zsidóbérencek..



2014. márc. 15. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Ebből áll a szélsőjobb, a Jobbiktól is jobbra álók és részben még a pártjuk is. Zsidózás, köpködés, gyűlölködés. Az lefoglalja őket és akkor nem jut annyira gyakran eszükbe a havi nettó 90e-s fizetésük (amiről persze szintén a zsidók tehetnek és nem ők, amiért nem tanultak jobban).


Majd a cigányozás meg a kakastollas rendőrkalap jóllakatja az embereket és megtölti a pénztárcájukat - szerintük.

2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
A kurucinfó sose volt magyar. Csak a magyarság ellen tevékenykedett a gyűlöletkeltéseivel. Csak üti az éket a magyarok és más népek közé. Ez minden csak nem a magyarság érdeke.
2014. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
A kollaboráns németimádó nyilasok hívei mitől lennének hazafiak?
2014. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező ha nem érted mi a baj ezzel a beállássál akkor te sem töltötted ki a szolgálati időd egy huszadát sem.
2014. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én már csak azt nem értem... mit keresett ott.
2014. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Mindegy mit keresett ott, attól hogy civil még állhatna normálisan. Az ilyennek úgy kéne indítani, hogy öt év futkosó, majd ott megtanulná hogyan illik állni.
2014. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki netán nem tudná miről van szó, nézze meg maga:

[link]

2014. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

"Ezt már el is fogadjuk oké hülyék kész, de h Március 15-én se voltak képesek egy cikket kirakni ünnepünkről csak most is a zsidókkal foglalkozni h Köves Slomó hogyan állt egy megemlékezésen."


Erről meg annyit, hogy minden valamire való magyar embernek szemet szúr hogy áll a senkiházi, a származásáról meg nem a kuruc tehet, most ha történetesen kínai lett volna akkor kínaiznának, mellesleg teljesen jogosan.

2014. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Gondolod, hogy ezen múlik, ki magyar? Ha azok, akiket hazafinak lehet tartani, ennyire felszínesen kezelték volna a dolgot, ma nem is létezne az ország. Tudod, kirekesztő nacionalistának lenni, az nem magyarság. És Romániában nem románság, Franciaországban nem franciaság. A hazafi nem nacionalista, hanem patrióta. Ha tudod, mit jelent e szó. Én Vas megyei vagyok, de hosszú ideje messze élek onnan. Mégis vasinak tartom magam, és többet tudok az ottani történésekről, tájról, emberekről, szokásokról, mint a legtöbb melldöngető odavalósi. És többet is teszek érte. Ha ezt a különbséget megérted, akkor nagyot léptél előre.
2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Magyar a kuruc, de az idiótább fajtából. Sajnos egyre több az ilyen.
2014. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!