Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki jobboldali beállitot...

Ha valaki jobboldali beállitottságú azt miért kell leértékelni?

Figyelt kérdés
Már megfogadtam,hogy nem válaszolok többet ilyen jellegű kérdésre,mert amint kiderül a mondatomból,hogy jobboldali beállitottságú vagyok azonnal lepontoznak 0-ra..!Ennyi itt a komcsi,hogy szúrja a válaszom a szemét??
2009. dec. 15. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem azzal van a baj, hogy ha valaki jobboldali, hanem azzal, ha valaki vakon, szemellenzős módon mantrázza a Fidesz és a Jobbik demagóg szövegeit. Emellett a rasszista szövegeket se szeretik, ami meg megint szélsőjobboldali tulajdonság.
2009. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Egnem is lepontoztak, pedig megtörtént esetet írtam le mélyen tisztelt O.Viktorról. Vagy indenki MSZP-s, vagy Fideszes. Politikai kérdésbe beleszólni biztos lepontozás.
2009. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes, én baloldali beállítottságú vagyok, és ha egyetlen negatív véleményt írok akár a Jobbikra, akár a Fideszre, már 50% alatti az értékelésem (nem véletlenül állok 60%-on :-DD).


Amúgy nekem semmi problémám az igazi jobboldaliakkal, akik neveltetésüknél fogva keresztény-nemzeti szemléletűek. Vannak ilyen barátaim is, és szeretek velük vitatkozni, mert tudom, hogy jó szándék vezérli őket. De ugyanúgy elítélik pl. a gyűlöletet, vagy a zsidózást, mint én. Sajnos vannak azonban olyan "jobboldaliak" is, akiket nem a meggyőződés, vagy a tenni akarás, hanem a baloldal, illetve egyes népcsoportok utálata hajt. Őket nem tudom túlságosan értékelni.

2009. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"Ennyi itt a komcsi,hogy szúrja a válaszom a szemét??"

Itt a lényeg, hogy miért. Azt hiszed, hogy csak mert valaki nem ért veled egyet, az már komcsi. Akkor csodálkozol?

2009. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem kell,hogy egyetértsen velem,sőőt..,én leginkább nem vitatkozni állok le,hanem normálissan a KÉRDÉSre válaszolok,és abból simán kiderül melyik oldalt preferálom,és rögtön megy a lepontozás... Ha kiállok O.V. vagy a Jobbik mellett,akkor azért is,pedig nem kötök senkibe bele!
2009. dec. 15. 16:30
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Nézd, ha kiállsz nyíltan O.V., a Jobbik vagy akár az MSZP, SZDSZ mellett akkor lesznek olyanok /a bal- vagy jobboldaliak/, akik lepontoznak. Ebben az esetben nem írhatsz olyan választ, amiért ne pontoznának le valamelyik oldalról.

Mondjuk engem abszolút nem izgat a fel/lepontozás.

2009. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok semleges v. független...:)
2009. dec. 15. 17:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Aki jobboldali, arra a baloldaliak csúnyákat mondanak. Aki baloldali, arra a jobboldaliak csúnyákat mondanak. Így megy ez. Ha olyan helyre vágysz, ahol mindenki mindenben egyetért, akkor irány Észak-Korea.
2009. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Neem,én elfogadom a másik véleményét is,és ettől "jó",hogy mindenki más vélményen van,pártállása szerint..,úgy unalmas is lenne,ha mindeki egy véleményen volna,nem lehetne egy jót vitatkozni:))De a kérdésem nem is erre irányúlt,hanem a lepontozásra...
2009. dec. 15. 18:19
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos itt politikai kérdésre válaszolni egyenlő a lepontozással, nem csak a jobboldaliaknak, a baloldaliaknak is. Akkor is, ha normális hangnemben, értelmes választ írsz, mert az a beszűkült gondolkodású párt-fanatikusoknak csak annyit jelent, hogy te mocskos fasiszta/jobbikos, vagy mocskos komcsi/libsi/zsidó vagy, és nem is gondolkoznak el azon, amit írtál, csak lepontozzák, azon az alapon, hogyha úgyis az előbb felsorolt kategóriákba tartozol, akkor hülyeség, amit írtál.
2009. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!