Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jellemző a fidesz szavazókra,...

Jellemző a fidesz szavazókra, hogy elsődleges információforrásuk OV?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy általános-e, de egy csomószor találkoztam azzal a jelenséggel, hogy azért gondol bizonyos dolgokat a világról, pl: hogy működik az eu, mit csinálnak a multik, stb., mert Orbán Viktor azt mondta


Jobbiknál és baloldalon ilyennel nem találkoztam. Ott is van személyi kultusz, de inkább arra vonatkozólag, hogy milyen frankó politikát tudna csinálni az ország bajaira. De hogy mik az ország bajai, azért tudják, mert Bajnai vagy Vona azt mondta.


Én látom rosszul, vagy ez tényleg van ez a fideszes jelenség? Ha van akkor ez általános a fidesznél?


2014. márc. 21. 09:15
1 2
 11/16 MolotovPunk ***** válasza:
57%
Akik külföldre menekültek azok jelenleg nagyokat röhögnek a narancsos kormányon...
2014. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

MolotovPunk :

Így van!!!! Legyen szép napod !:D

ja meg elkezdi Szent Orbán:

" hogy az new york-i magyar az argentínai magyar is részesüljön az anyaország nyujtotta javakbòl"

aha csak tudod a new yorki magyar szrik az itteni helyzetre mert krúzol a 6-7 ezer köbcentis chevy vel Manhattanbe...:'DDD

2014. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 MolotovPunk ***** válasza:

Nagyjából ja. :)

Szép estét neked is

2014. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a narancsos kormányon és Magyarországon röhögsz, miért nem a régiós versenytársakhoz mentél ki? Mert ha itt ennyire pokollá tették az életed akkor ott nyilván jobb. Ja hogy nem. Azon meg tényleg meglepődünk hogy Angliában és társaikban jobb az élet? Én rajtad röhögök, mert azt hiszed mennyire nagy spíler vagy hogy kimentél, de valójában egy kétségbeesett idegen vagy aki pont annyi ér mint akármelyik arab koldus.
2014. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 MolotovPunk ***** válasza:
Sokan ki mentek külföldre és te meg ítélkezel felettük.Én csak ezt érzem.Illetve próbálsz,vagy csak szimplán irigy vagy rájuk,mert nekik jobban megy már.Tudod ezer ember,ezer sors.Nem kell őket elítélni,mert itt hagyták a hazájukat.Volt rá okuk.Gondolom.Mellesleg,ha még igazat is írsz,azok még segédmunkásként is jobban keresnek tőled nyugaton,mint te itt mondjuk irodistaként.Csak,hogy ismerjük el a tényeket is.Elnézve viszont szánalomra méltó írásod,te sem tudsz sokat arról,hogy sokan miért mentek ki külföldre,de véleményed az bezzeg van.
2014. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem élek én olyan rosszul hogy sajnáljam magam. És irigy se vagyok, sőt dühös se. De engem ne röhögjön ki senki azért mert és odáig jutott hogy ki kellett mennie. Semmi bajom a kinti magyarokkal, baráti társaságomban is van pár. Nekem azokkal van bajom akik kimennek és utána baromi okosnak és feljebbvalónak tartják magukat, és köpnek az otthoniakra és az országra mert ezzel akarják bebizonyítani maguknak hogy jó döntést hoztak.
2014. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!