Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bécsből indulnak fapados...

Bécsből indulnak fapados gépek? Elsődleges célpont Kijev! Második Róma, esetleg Milánó, de oda gondolom mennek.

Figyelt kérdés
Indul Bécsből járat egyáltalán bárhova? Főként Kijevbe?

2014. márc. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Bécsből ha jól tudom csak az Easy Jet az ami fapados, de ők is csak Londonba repülnek Bécsből. Rómába és Milánóba Budapestről is megy fapados (Ryanair és Wizz). Még Pozsonyt érdemes megnézni, onnan csak Ryanair megy.

Budapestről egyébként a Wizz Airnek van közvetlen járata Kijevbe.

2014. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Budapestről tudom, nekem Bécs kellett volna.


De basszus, könyörgöm, Bécsből miért nem megy semmi sehova?!


Ott csak "full gazdagok"(?!) élnek, akik egy nyavajás két(!) órás útért "igénylik"(...) a hetvenötezres kajás-piás jegyet?! Ott egyetlen egy fapadossal utazni kívánó ember sincs?! Na ezt nem hiszem el.

2014. márc. 10. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Pozsony szolgálja ki Bécset is fapadosokkal.
2014. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, Pozsonyból sem megy Kijevbe.


Hihetetlen, Budapest világváros.


Bécs meg? Kudarcfalva.

2014. márc. 10. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Címben Milanót is kérdezted, van Pozsony-Milanó járat (Ryanair).

Wizz megy Kijevbe, nézd meg a foglalásban, ha Kijevből indulnál melyik városokat ajánlja fel, és azok valamelyike elérhető-e neked, hogy onnan indulj.

2014. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!