Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szavazói miért...

A Jobbik szavazói miért terjesztik mindig azt, hogy a párt szélsőséges?

Figyelt kérdés

Legtöbbjük az erőszak és a lebecsmérlés híve. Ezt hangoztatják, hogy majd a sötétebb bőrűeknek, zsidóknak végük lesz, mert jön a Jobbik.

Másrészről meg sokan azt terjesztik, hogy a párt nem erről szól. De ha nem így van akkor mégis miért terjesztik ezt a szavazók olyan nagy arányban, hiszen ez a szavazatok erős csökkenését eredményezi. kb 2 Jobbikossal találkoztam még aki nem gyűlölködő, rasszista beállítottságú. A többi mind ezzel azonosítja a pártot.



2014. márc. 21. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

"A Jobbik szavazói miért terjesztik mindig azt, hogy a párt szélsőséges?"


Miva' ???

A Jobbik szélsőséges, radikális párt. Éppen ezért jobb mint a Fidesz, vagy az MSZP. Ez nem újdonság, terjeszteni sem kell.



"Ezt hangoztatják, hogy majd a sötétebb bőrűeknek, zsidóknak végük lesz, mert jön a Jobbik. "


Ez, bár számomra egy örömteli esemény lenne, nem fog bekövetkezni egy jobbik-kormány esetében. Vona sem hülye, azonnal a p.i.csájára vernének nyugatról, ha elkezdené leöldöstetni a homárt/zsicit/fajtisztátalant.

2014. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Több eset van:


1. Bunkó. Ilyenek mindenhol vannak, van aki komolyan is gondolja. Nem csak cigányok között vannak alacsony iskolázottságú és intelligenciájú emberek.


2. Vicc. Bizony, újabban van egy párt, aminek van humorérzéke. A szimpatizánsoknak is lehet.


3. Bosszú. Amikor a múltkor kiraboltak a cigányok, én is azt mondtam, hogy bizony, kiirtanám az összes férget. Ettől függetlenül nem tettem vagy tennék ilyet, de néha jót tesz az ember lelkének.


4. Demonstráció. Ahogy egyre idegesítőbb a részrehajló, polkorrekt viselkedés, úgy az ember egyre jobban hajlamos már csak azért is beszólogatni. Szerintem tökre jogosan, a köpönyegforgatást is büntetni kéne.

2014. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

51%-os javaslom megnézni a TELJES videót!


https://www.youtube.com/watch?v=80TAKQe-ZzM

2014. márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

ma 04:11

Nem az 51%-os vagyok, de megnéztem. Tudod, mi jött le belőle? Novák Előd egy hihetetlen ostoba ember. Teljesen összefüggéstelenül beszél, kb. csak ilyen jobbikos "pártigazságokat" lök be amit a Vonáék a fejébe kalapáltak, + néha szó szerint küszködik azzal, hogy felfogja amit a riporter mond neki. Szégyen, hogy a parlamentben ücsörög ez a nagyonbuta fazon.

2014. márc. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg az a szégyen,hogy nem a lényegre figyelsz,meg a riporter sem.
2014. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden párt megengedheti magának a választások előtt, hogy töményen hazudjon a valódi programjáról. Akkor miért pont a jobbik lenne más? Vagyis a jobbik egy szélsőséges párt amelyik nem szélsőséges módon kampányol. A népirtás és Románia megtámadása nyilván nem szerepel a programjukban, de attól még tervezhetik.
2014. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!