Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a BKV...

Mi a véleményetek a BKV körüli weblap botrányról?

Figyelt kérdés

[link]

Aki nem ért hozzá, annak elég annyit tudnia az esetről, hogy az új weblap annyira szar rendszeren alapul amit egy kezdő nem adna ki a kezéből, kódolatlanul tárolják a jelszavakat, adatokat, stb. És erre valszeg több10milliót kifizettek.


[link] készíti, akik ismerősöm szerint nemrég még más szakmában nyomultak, asszem útépítő vagy nem is tudom. A vak is látja, hogy ez pénzlopás, de nem tesz senki semmit.


U.I.:

azok kíméljenek akiknek a válasza erre, hogy "Én ezért nem veszek soha legyet, bliccelek ezért, kocsog ellenőr", stb...


2009. dec. 18. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én tőled hallok először erről, de sajnos nem lep meg igazán. Ami ott folyik, az súrolja a vérlázító fogalmát (kifizetett milliók a semmire a fejeseknek, korábban a tanácsadó cégeknek juttatott őrült pénzek szintén a nagy semmire, az arculatra, arra, hogy a Fogaskerekűt elnevezték 60-as járatnak, sok-sok pénz elfolyt) akiknek juttattak belőle, azok nem dolgoztak meg érte, mégsem hallottam olyanról, hogy valaki nagyon rosszul járt volna mikor kiderültek ezek az ügyek.

Úgy egészében egy nagy tisztogatás, átvizsgálás, és mindenképpen SZÁMONKÉRÉS ráférne az egész kócerájra.


De majdnem minden állami cégnél ez megy...

2009. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez az egy eset lenne, akkor azt mondanám jó szándékkal, tévedés történt!

Viszont a jelen tükrében, lopás, sikkasztás, korrupció, egy velejéig romlott banda garázdálkodása a közvagyon felett. Lassan csak a BKV, a MÁV, és a BP önkormányzatok és pályázatok kapcsán egy gyanús ügyek miatt egy új börtönt kell építeni, és összezárni a sok csalót. Támogatnám a bent eltöltött éveik tartalmas eltöltését szorgalmazva, egy gazdálkodj okosan játékkal, amivel egymással játszhatnának.

Minden nap összevernék egymást, mert a csalásról nehéz leszokni már ebben a stádiumban és korban!

2009. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
BKV=korrupció
2009. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"mocskos BKV sálálálála" :)
2009. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"BKV=korrupció"


Mocskok... kihagyták belőle a Fideszt!

"Korrupció az, amiből téged kihagynak."

2009. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!