Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne akkor ha a Jobbik...

Mi lenne akkor ha a Jobbik felkerülne meglenne az EU-s népszavazás amit VG mondott és az lenne a vége h maradjunk?

Figyelt kérdés
Na akkor mit csinálnának ?

2014. ápr. 1. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Vonáról hirtelen kiderülne, hogy zsidó, és kirúgnák, helyette Novák Előd lenne a miniszterelnök.
2014. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kilépnének az Eubul és a magyar megen jól élne.


Kirájhekker válaszát olvashattad.

2014. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lépnének ki az Európai Unióból, ha a nép úgy dönt. A kelet felé való nyitás nem jár természetszerűleg szakítással a nyugattal. A fekete és a fehér között mindig ott van a szürke milliónyi árnyalata. Figyelembe vennék a nép akaratát, s minél jobban próbálnák kihasználni az Unióból származó előnyeink.
2014. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja de a kelet felé nyitásról meg nem csinálna népszavazást.

Legalább is én nem hallottam ilyet.


Arról is kéne v nem ?

2014. ápr. 1. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor mi lenne, én kizárólag annak lennék hajlandó örülni, ha megtehetnénk, hogy a lábunkra állunk, és laza, diplomáciai tagságban vagyunk része az Uniónak, ami körülvesz.
2014. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kelet felé nyitásról szerintem fölösleges népszavazást kiírni, nem hinném, hogy van olyan ember, aki nem támogatná. Csak előnyünk származna belőle.
2014. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M.r Frakk ***** válasza:

Kedves kérdező!

A kormány azért van hogy vezesse az országot és ne az embereket baszo..... mindenért, ha mindenért népszavazást indítanának akkor mehetnél szavazni napi 10-szer.....

2014. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!