Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről? ATV, az,...

Mit gondoltok erről? ATV, az, , objektív'' hírforrás!

Figyelt kérdés
Győzike meg az emszí Zsóti is objektívebb, mint a zátévé.

2014. ápr. 2. 18:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha egy közszolgálati televízió mindig is az aktuális kormánypárttal elfogult, azt nem közmédiának meg közszolgálatinak kellene nevezni, hanem államinak. Nem értem az MTVA miért erőlteti álszent módon a "közmédia" elnevezést az MTV-ra, a Duna TV-re és Magyar Rádióra.
2014. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%

Rémuralom, senki nem várja el hogy objektív legyen a Szektatv, de akkor legalább ne így hirdetné magát.


Hírtv-t annyival tartom korrektebbnek hogy ők nem szoktak direktbe fröcsögni és hazudozni mint a Szektások meg Olgika meg a társai.

Van fideszes szél igen, de kevésbé lehet érezni azt az átható uszítást. Nincs olyan műsoruk sem mint a Fórum ahol fröcsöghet ugyan az a pár nyugger minden nap, vagy olyan gyűlölködő hazug aktuális megbeszélő műsoruk.


Mondom ezt úgy hogy nem vagyok se fideszes, se mszp-s.

És nem is nézem egyiket sem, de ha hírekre vagyok kíváncsi a tv-ben mert nincs kéznél a Kuruc, akkor narancsékhoz megyek, ha röhögni akarok Sándor atyáékhoz.

2014. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát szerintem az objektivitástól mérföldekre, sőt fényévekre van.
2014. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Az ATV szabadkőműves, zsidó banda.
2014. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Macungo ***** válasza:

Bírom, hogy mindenki a médiát hibáztatja azért mert azt hiszik, hogy az emberek többségének, nincs saját véleménye és nem tud gondolkodni...


Azért mert megnézek egy filmet a TV-ben még tudom, hogy azt megrendezték.. Szerintem egy kis élettapasztalat után 30 év körül, de ahogy elnézem a mai fiatalokat ők sokkal talpraesettebbek a mai 20-asok mint mi voltunk a korukban, szóval egy kis élettapasztalat emberi kapcsolatok után már azért tudja az ember értékelni, hogy milyen világban él.. Aki nem azt meg nem feltétlen a média, de még a szomszéd is ugyan úgy befolyásolhatja, tök mindegy..

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 rémuralom ***** válasza:

"Olyan műsorokat adnak a közmédiákon, amit máshol nem adnak le, nagy butaság lenne megszüntetni."


Lehet műsoridőt venni a magántévékben, ha valami annyira fontos, hogy muszáj legyen állami pénzen leadni.

2014. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert számunkra szubiektív nekik lehet az ő véleményük az abszolut obiektivitás.

Mert:A kertibudi ülőkéje alatt lapuló csótánynak egész más dolog számít obiektívnek mint a szavannákon békésen legelésző gnúnak miközben éberen füleli a veszélyt.De még két nap múlva a gnú barátunkat vacsorára unottan majszoló párducnak is egész más a számára obiektívnek vélt véleménye van az élet ügyesbajos viszontagságairól.

Mert: Ha ő éheske csöppet , az egy vitathatatlan obiektiv tény és az is hogy az ő pocakjába nem való ám akármi éhének csillapításra.De sajnos a mi jó öreg gnú barátunk erre a célra pont megfelel neki.Tudja ezt az obiektív vitathatalan tényt a mi jó öreg nagyrabecsült és szeretve tisztelt gnú barátunk nagyon is jól.Azért is fülelt tiszta erőből ,ahogy tőlle tellett.

Ha pedig a kertbudi ülőkéje alatt tanyázó csótányok obitivitásait akarjátok megismerni nézzétek csak csak nyugodtan az ATV-t továbbra is.

2014. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Annyi :D
2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Hírtv-t annyival tartom korrektebbnek hogy ők nem szoktak direktbe fröcsögni és hazudozni"


Nem véletlen, hiszen mindig a kormányt könnyebb szidni. A hazudozást magas fokon műveli a hírtv szerintem, de amíg minden intézkedés hétpecsétes titok, ezt nem tudhatjuk te sem és én sem. Viszont hidd el, hogy 2002-2010-ig a fröcsögést meg a szitkozódást ők (is) árasztották az akkori kormány felé. Ne az utolsó 4 évből indulj ki.

2014. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ezt is az ATV hozta le, mert a jobboldalnak ciki volt, ők nem merték:

https://www.youtube.com/watch?v=ioX5CImUzqE

2014. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!