Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem cseréljük le a...

Miért nem cseréljük le a régi, kipróbált pártokat újakra?

Figyelt kérdés

Például LMP-re, Jobbikra és rájuk? Érdemes megnézni a videókat.


[link]


2014. ápr. 2. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Azok is ugyanolyanok lennének nincs új a nap alatt.


Persze most ezzel a szövegel nyomulnak h a többiek nem csináltak semmit de majd mi megváltjuk az országot.

Süket duma.

2014. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert ebben az országban a biztos szavazók az öregek, + akiket meglehet venni egy kiló krumplival.

Fent említettek mint tudjuk, nem szeretnek már változtatni, tök mind1 ha a fennmaradó rossz, hibás, nem hatékony, ezek már nem változtatnak mert gyöpösek, félnek az újtól.

Az ország szellemi színvonala amúgy is alacsonyan van, ráadásul az értelmesek közül kevesen mennek el szavazni.


Ebben az országban csak akkor lesz változás ha kikopik a sok öreg, vagy ha megjön a Jobbik eszük...

2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Mert nincs rá lehetőségünk.Mindig valami ellen kell szavazni(legalábbis ezzel kábítják népet),így az emberek azt mondják:na jó,még utoljára xy ellen/mellett szavazok de utána legyen változás.
2014. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ne a Jobbikra!
2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen, a kipróbáltaknál már egy újabb sem lehet sokkal rosszabb, viszont a jobbikot inkább ne.Ez a fajta szélsőség is szerepelt már egyszer a történelemben és nem vezetett jóra.Ez is egy olyan dolog, amit semmiképpen nem kéne vissza tapsolni.Most sok új párt van, van miből válogatni.
2014. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na miből is lehet válogatni?

Ami most van a baloldalon az már régen is volt.

Jobb oldalon csak a Jobbik nem mutatta meg még magát.


Az hogy valaki ennyire fél tőlük, jól mutatja hogy sok embernek van vaj a füle mögött, van mit takargatni.

Persze lehet itt nácit kiáltani, úgy is tudjuk hogy mindezt csak azért teszik, mert érzik a vesztüket.

Én mint magyar nem félek tőlük, az hogy a bűnözők félnek tőlük meg nem érdekel.

2014. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tévedés, előző!Sem bűnöző, sem cigány, sem egyéb kisebbségi nem vagyok.Magyar vagyok.De én tanultam történelmet is...

A gyűlölködés, másokra mutogatás, bűnbakkreálás nem fogja előre vinni az országot.Eléggé le vagyunk maradva így is.Én nem vágyom vissza a kőkorszakba.

2014. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
le fogjuk, jöhet a jobbik és az lmp.
2015. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!