Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Először fogok a Jobbikra...

Először fogok a Jobbikra szavazni vasárnap. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy a Fidesz még mindig jobb, mint a baloldal, mert az katasztrófa, de a Fidesz is túllőtt a célon, nem akarom hogy még jobban berendezkedjenek, mert nagyon autokrata párt. A baloldal jóval demokratikusabb, annak ellenére hogy ügyetlenebbek és korruptabbak.

A Jobbik viszont még nem járatta le magát, nem buktak le még korrupt Jobbikosok és ezért megérdemelnek egy esélyt hogy bizonyítsanak. Kicsit félek azonban, hogy nagyon szélsőségesek lesznek majd hatalmon.

Félve adom le rájuk a voksom.

Ti hogy vagytok ezzel?


2014. ápr. 3. 22:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon helyesen teszed. A Jobbik az egyetlen olyan politikai erő, mely Magyarország felemelkedésért, s nem annak sárba tiprásáért küzd.
2014. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
KB. én is ugyan így vagyok vele. A fideszt én is jobbnak találom, mint a baloldalt, azonban én is tartok egy kicsit a jobbik szélsőséges hatalmától! :D Teljesen átérzem a helyzetedet. :D Bár a magyaroknak azért nincs annyi félnivalójuk mint a cigányoknak. :D
2014. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%

Megmondom őszintén én azért a fideszre szavazok, mert semmiképpen sem szeretném, hogy valahogy véletlen a szocik kerüljenek nyerő helyzetbe. Valljuk be, a fidesz után mégis az összefogásnak van a legtöbb esélye. Ezért nem szeretném a fideszt gyengíteni. Az összeborulás írmagját is ki kellene irtani. Nem a baloldallal van bajom, pl. LMP, szili pártja meg tök tudja, nekem aztán mindegy, de amit ők a 8 éveükben műveltek, na meg utána amit egymásra köpködtek, majd utána ez az összeborulás, huzavona, én akarom, nekem adjátok, de nem mert mi nekünk kell pozíció felosztogatás undorító.

A jobbik nagyon szépen erősödik, de nekünk most az kell, hogy végre Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy meg a többi elsüllyedjen már a francba. És ezt jobban tudom azzal támogatni, hogy a fideszre szavazok.

2014. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
A fideszre nem szavazol, mert szerinted túllőtt a célon, ezért szavazol helyette a turbófideszre. Én nem adom félve a voksom a Jobbikra, mert nem adom rájuk egyáltalán.
2014. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
gyakorivalasz2, te nem nagy jobboldali voltál régebben?
2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

Bakker!

ű

Képzeld! Én az MSZP-re szavaztam kétszer is! 38/F

A Miép..

De a Fideszre SOSEM!

Most a Jobbik tűnik a legjobbnak..!

2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Kérj meg valaki ,hogy kézen fogva kírésjen el az urnához.
2014. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Utálom a baloldalt de sosem szavaznék a Jobbikra, mert ki akar lépni az EU-ból és az gazdasági katasztrófa lenne Mo. számára. Az EU-val kapcsolatos minden negatív véleményem ellenére azt mondom, hogy Mo.-n 2004 után kezdődtek olyan fejlesztés, mint aszfaltozás, építkezések, játszóterek felújítása stb., és ez mind EU-s pénzből. De ez a pénz nem kölcsön és nem alamizsna, ez a pénz Magyarországé, amiért átadta az EU-nak a magyar piac jelentős (ha nem az egész) részét. Ha kilépnénk, semmink nem lenne, gondoljatok bele mi volt 2004 előtt. Emellett n utálom, mikor a baloldaliak azzal kampányolnak, hogy a Fidesz szidja az EU-t de mellette pénzt kér, ez egyszerűen nem igaz: az EU-ból érkező pénz az a miénk, nem segély, nem alamizsna hanem az jár nekünk. Sajnos be kell látni, hogy Mo. egyedül nem tudna fejlődni mert a kevés munkahely miatt kevés az adófizető, és ezt a Jobbik csak rontaná a kilépéssel.
2014. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%
Az elsőnek teljesen igaza van!!!!! Egyedül a Jobbik van aminek lehet adni esélyt.Orbán még csak fel sem készült a választásra... 2 héttel a választás előtt ismerteti a fidesz választási programjáról az embereket...ami annyi, hogy: FOLYTATJUK!!!! Ennyire biztos abban, hogy ismét ők nyernek...(Remélem nem így lesz és jól pofára esik!!!)
2014. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

Miért, most baloldali vagyok? Egyik sem fedi le az én nézőpontomat és mindkettő ugyanakkora kupac szar. Csak most a bal kupac hígabb és magától szétfolyik.


Jaj, micsoda gusztusos metafora.

2014. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!