Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Akik vannak...

Kire szavazzak? Akik vannak valamilyen okból mindben találok hibát

Figyelt kérdés

Az LMP-ben nem szimpatikusak a tagok, schiffer szerintem egy tök buta ember. Az mszp-együtt hát hogy mondjam nem szimpatikusak ők se nagyon. Olyan képmutató mesterházy. A fidesz meg már uncsi 4 év alatt nem lett az életem semmivel sem jobb. A Jobbik pedig túl szélsőséges, nem akarom hogy ők kerüljenek hatalomra és náci-nyilasországot csináljanak Magyarországból!


Szerintetek kire kellene szavaznom így?


2014. ápr. 4. 10:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem meglepő, hogy nem tudsz dönteni, hiszen fogalmad sincs a pártokról, többek között a Jobbikról és az LMP-ről sem. Inkább nézz utánuk alaposabban, ne a másoktól hallott, vagy a TV-ben látott dolgok alapján ítéld meg őket, mert akkor tényleg nem tudsz majd dönteni.
2014. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

De minek nézzek utánnuk? Eleget látom híradóban hogy viselkednek jobbikosok. Meg van róluk a véleményem már lejáratták a nagy magyarország zászlót meg a nemzeti jelképeket!

Az LMP tudása kimerül abban hogy tornyokra másznak fel mint a greenpeache-sok és ott hirdetik hogy óvd meg a környezetet. A környezet nekik többet ér mint az hogy ma egy csomó ember hajéktalan, mélyszegény és embertelen körülmények között él! A természet védelme másodlagos az emberi élet mögött szerintem!


Na elég tájékozott vagyok? Sőt képzeld el te balfsz hogy van markáns véleményem a pártokról!

2014. ápr. 4. 10:42
 3/28 Ozmium42 ***** válasza:
73%
2014. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Az igen, véleményt kérsz, aztán itt balf***ozod az első válaszolót, csak gratulálni tudok hozzá, meg ahhoz is, hogy csak a híradóból tájékozódsz. Meg a náci-nyilasország, dzsízöszkrájszt -.-'' Inkább ne is szavazz.
2014. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

"Eleget látom híradóban hogy viselkednek jobbikosok. Meg van róluk a véleményem..."

Elég baj az, hogy valaki még egyáltalán TV-t, meg híradót néz.

[link]

2014. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

Én is így vagyok.


A Fidesz szétlopkodja az országot és felporciózza a haverok között.

Az MSZP és haverjai ugyanezt csinálták.

A Jobbik EU-zászlót éget és a kilépés mellet kardoskodik, az oroszokkal, kínaiakkal, irániakkal haverkodik.

Az LMP meg már 4 éve is bohócpárt volt a vigyorgó smiley-val a kampányukban és végleg leírták nálam magukat, amikor Richard Field-del mentették a cigányokat Csillebércre nyaralni, mert szegénykéket üldözik és elnyomják.

A minipártok meg azért vannak, hogy lenyúlják a kampánytámogatást.


Szóval ez az idei paletta...

2014. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Andizsuzsi ***** válasza:
32%

Melyik pártnak a programját olvastad el?

Értelmes ember nem aszerint szavaz, hogy adott párt vezetője szimpatikus ember-e, vagy sem, hanem hogy a párt programjával, elképzelésével, eszmeiségével egyet ért-e, vagy sem.

2014. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

kérdező, szavazni fogsz, még akkor is, ha nem mész be a szavazófülkébe és nem voksolsz senkire


Ugyanis a mostani népszerűségi viszonyok és az egyfordulós választási rendszer miatt aki nem szavaz, az orbánt tartja hatalmon.


Szomorú, de ilyen egyszerű.

2014. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

"Értelmes ember nem aszerint szavaz, hogy adott párt vezetője szimpatikus ember-e, vagy sem, hanem hogy a párt programjával, elképzelésével, eszmeiségével egyet ért-e, vagy sem."


Értelmes ember tudja, hogy aki kormányra kerül, az abszolút nem azt csinálja, mint amit ígérgetett a választási programban. Csak végig kéne nézni az eddigi kormányokat és nem mesékben hinni.

2014. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

a bajnai miatt van az egész

ha nem áll be az összefogásba akkor most lenne kire szavazni

de az összefogás és mesterházi vállalhatatlan

2014. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!