Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak? Akik vannak...

Kire szavazzak? Akik vannak valamilyen okból mindben találok hibát

Figyelt kérdés

Az LMP-ben nem szimpatikusak a tagok, schiffer szerintem egy tök buta ember. Az mszp-együtt hát hogy mondjam nem szimpatikusak ők se nagyon. Olyan képmutató mesterházy. A fidesz meg már uncsi 4 év alatt nem lett az életem semmivel sem jobb. A Jobbik pedig túl szélsőséges, nem akarom hogy ők kerüljenek hatalomra és náci-nyilasországot csináljanak Magyarországból!


Szerintetek kire kellene szavaznom így?


2014. ápr. 4. 10:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne szavazz és várj addig, amíg olyan pártot nem találsz, ami tetszik. Mi itt a gond?
2014. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbikra.
2014. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

"A természet védelme másodlagos az emberi élet mögött szerintem! "


Ilyen fejjel inkább ne is menj el szavazni, mert garantáltan rosszul fogsz dönteni.

2014. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

Mondj egy dolgot,amiben szélsőséges a Jobbik!

Hogyan csinálnának már Náci,Nyilas országot,azt sem tudod miről beszélsz!

Olvasd el a Náci szó jelentését!

A Jobbik rendet akar,és elszámoltatást......

De azért van ellene a Fidesz,MSZP és az általuk kézben tartott média,mert félnek a Jobbik azon ígéretétől,miszerint feloldanak rengeteg titkosítást,és akkor szépen sorban mennének a börtönbe.

Ezért rettentik el az embereket a Jobbiktól,hamis,kitalált dolgokkal,és gúnynevekkel!

Én azt mondom szavazz a Jobbikra,meglátod jobb lesz az életünk!

2014. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Szerintem elmegyek szavazni és rajzolok egy fszt a választói papírra :PP


Nem tudom valahogy egyik párttal se tudok azonosulni. Most nézegetem ezeket a videókat index-amit küldött valaki de a jobbikosokat akkor is nagyon agresszív vad embereknek tartom. LMP-t b*zi, csóró, hippi és álomvilágban élő emberek alkotják. Mszp-DK-Együtt hát most erre mit mondjak? Olyan mint a Fidesz csak baloldali. Fidesz pedig nagyon konzervatív számomra

2014. ápr. 4. 11:29
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem elmegyek szavazni és rajzolok egy fszt a választói papírra :PP "


Na látod. Mondom én hogy ilyen fejjel jobb kimaradni a komolyabb döntésekből.

2014. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

"Fidesz pedig nagyon konzervatív számomra"


A konzervatív emberek nem lopnak, mert ragaszkodnak az erkölcshöz és az elveikhez.

Tehát a Fidesz nem konzervatív.

2014. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

"A konzervatív emberek nem lopnak, mert ragaszkodnak az erkölcshöz és az elveikhez.

Tehát a Fidesz nem konzervatív."


Ez mondjuk így, ebben a formában való igaz.

2014. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Jobbik programja: Úgy viselkedneka cigányokkal mint anno hitler a zsidókkal. Bele se merek gondolni mi lenne ha ők uralkodnának. Diktatúra. Akik nincsenek velük azokat emberszámba se veszik. Rettenetesen töredezett identitásúak a jobbikos szavazók. Sokan azért szavaznak a pártra mert magyarnak érzik magukat! Egy vicc ez a gondolkodásmód szerintem!


Egyébként meglátok utcán jobbikos pavilonokat, szavazzunk rájuk majdnem összehányom magam undoromban.

Egyébként még egy kiegészítő párhuzam a jobbiknak olyan a magyar gárda mint Hitlernek volt az SS meg SA

2014. ápr. 4. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!