Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hívott valakit egy hölgy...

Hívott valakit egy hölgy telefonon, hogy érdelkődjön, hogy a család megy-e szavazni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Felhívott ma egy hölgy (be is mutatkozott, de a nevére sajnos nem emlékszem), és azt állította, hogy Czerván György képviselőjelölt munkatársa, és kérdezte, hogy megyünk-e szavazni, és támogatni fogjuk-e szavazatunkkal a Fidesz-KDNP jelöltjét és listáját valamint, hogy hányan megyünk szavazni. Kérdeztem, hogy honnan tudja a számom, és azt mondta, hogy valami aláírás gyűjtésnél biztosan megadtam, és onnan van meg a számom (én ilyenre nem emlékszem). Kerestek meg mást is ilyen kérdésekkel? Szabad egyáltalán ilyen kérdéseket feltenni? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. ápr. 4. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Jelentkezz az adatvédelmi biztosnál. Az ilyen ügyek hozzá tartoznak.
2014. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltak, de idegen számot nem veszek fel.
2014. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Kerestek meg mást is ilyen kérdésekkel? - igen

Szabad egyáltalán ilyen kérdéseket feltenni? - igen, nem kötelező rá válaszolni!

Az up-ot előre is köszönöm!

2014. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rá válaszolni, meg foglalkozni se vele.


Ez sok választásnál (országgyűlési, önkormányzati) megy már így régóta. Engem régebben az MSZP talált be párszor. De egy ideje fel sem veszem, ha nem a telefonkönyvben szereplő számról van szó. Vagy bambuszzokni, vagy mágneses ékszer, vagy közvéleménykutatás, vagy kampány. Én meg erre nem érek rá.

2014. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem felhívtak, és ugyanezeket a kérdéseket tették fel.


De én emlékszem, hogy évekkel ezelőtt egy népszavazásról szóló kampány idején aláírtam az utcán a Fidesz aláírásgyűjtő ívét, és a lakcímem mellett megadtam a telefonszámomat is.


Én ugyanúgy megkérdeztem a hölgyet, aki név szerint bemutatkozott, mint a mi országgyűlési képviselőnk munkatársa, hogy honnan tudták a telefonszámomat, és ugyanazt mondta, hogy egy aláírás gyűjtő íven szerepel.


A hívószám kijelzés nélküli hívásokat én sem veszem fel, engem egy kijelzett mobil telefonszámról hívtak.

2014. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!