Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valami csoda folytán a...

Ha valami csoda folytán a baloldali összefogás nyerne, akkor mit csinálnának?

Figyelt kérdés
Ugye azt mondták, hogy csak a választásra állnak össze, utána külön dolgoznak. De ennek mi értelme? Hogy dolgoznak külön? Akkor ki kormányozna? Vagy mégse lennének külön? Vagy ez most mi? Vagy ezt csak azért hazudták, hogy aki utálja közülük valamelyiket, mit tudom én a Gyurcsányt utálja, de a Mesterházyt szereti, vagy fordítva az elhiggye, hogy csak az övé lesz a befutó, akit nem szeret, az majd úgy is eltűnik a bal fenéken és nem lesz ott, csak most úgy tűnik hogy pedig dehogy? Vagy most komolyan, hogy van ez?
2014. ápr. 4. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha különféle pártok koalícióra lépnek, akkor a választásokon is közösen indulnak és az esetleges kormányzást is közösen oldják meg. Az hogy működne, hogy megnyerik együtt a választást utána meg aki mondjuk először kiválik, az kormányoz? Ha nem ismered a pártok működését is rájöhetnél logikus gondolkodással, hogy amit írtál annak semmi értelme.


Természetesen több témában eltérő a véleményük, de a főbb dolgokban egyetértenek. Nem utólag fogják kitalálni, hogy mi lesz ha nyernek.

2014. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%

"Kérdező, neked az program, amit, a 6.írt? Ha olyan válasz érkezik, ami nem a Jobbikos szájatok íze szerinti, már pontoztok is lefelé. Azértvisszanézek ezekre a kérdésekre 6-án este, röhögni :-). Jöhetnek a piros kezek :-)"


Mit sipítozol a pontozás miatt mint egy óvodás?

Én rühellem a ballibeket, aztán ti is lepontoztatok mert nem a szájízetek, satöbbi. Akkor most kezdjek én is hisztizni? :D

2014. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem is én mondtam, hogy a szövetség csak a választásra szól, utána már nem együtt lesznek, hanem ők. Pont ezért nem értem, hogy mégis ezt hogy vagy mi értelme ezt mondani, mikor úgy sem működne?
2014. ápr. 4. 22:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki mondott neked ilyet?
2014. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!