Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, hogy tetszett a...

Jobbikosok, hogy tetszett a tévévita?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy ennyire szó szerint fogják venni a "tévévita" dolgot :DDDD
2014. ápr. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Orbán szánalmas hogy nem állt ki. vasárnap győz a Jobbik Hajrá!
2014. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Vona nagyon kemény volt, ahogy minden kérdésre tudta a helyes választ és ezzel rendesen lealázta Vittóriót, aki helytelen válaszokat adott!


Hajrá Jobbik, éjjen!

2014. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Jobban tetszett volna, ha Orbán tényleg ott van.
2014. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Büszke vagyok Orbán Úrra, kitúnően érvelt.


Muuhhahahahahahahahahaa :DDD:DDD

2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem az nagyon tetszett, ahogy Vonát sosem tudta meglepni Orbán a mondandójával! Ez is mutatja, hogy ő kell, hogy legyen az országunk vezetője, a gondolatolvasása csak segíthet a gazdaságnak szerződések kötésekor és mindenféle tárgyalásokkor: előre fogja tudni mit mondanak a partnerek!
2014. ápr. 4. 22:33
 6/14 Assimov ***** válasza:
18%

"vasárnap győz a Jobbik Hajrá"


ezt miből gondolod?

2014. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnos lemaradtam... Valahol vissza lehet nézni?


De úgy hallom, óriási só volt. :) A Jobbiknak jobban jött volna, ha Orbán eljön, de mondjuk érthető, hogy nem tette - program hiányában mi sem állnánk ki, nem igaz? :)

2014. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*show


Előző voltam, nem is tudom, hogy írtam ezt el :D

2014. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért az mekkora gáz lett volna, ha az előre általa kiválogatott Orbán mondatok meglepik, és nem tud rájuk reagálni. De azért öröm olvasni, hogy nektek ez tetszett benne a legjobban...
2014. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Mielőtt bárki elkezd azon gúnyolódni, hogy csupán tévéből szólt Orbán, és hogy ez "mekkora röhej meg milyen szánalmas", gondoljon arra, hogy Vona több alkalommal is, már hónapok óta hívogatta ki Orbánt egy vitára.


Ez a vita jobb híján történt meg ilyen formában, ami nem Vona miatt történt így, hanem Orbán miatt. Szóval így gúnyolódjanak ezen.

2014. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!