Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most megyek először szavazni....

Most megyek először szavazni. Mit vigyek magammal, amit kérni fognak? Mi a folyamata? Mit kell csinálnom pontosan? Ti kire szavaztok, vagy egyáltalán mentek-e?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
személyi és lakcím kártyát
2014. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,ennyit én is tudtam.Más nem kell?
2014. ápr. 5. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudd, hogy hányas számú szavazóhelységbe kell menned. Ennyi, más nem kell. Toll is lesz elvileg a fülkében, de én javaslom, hogy vigyél a biztonság kedvéért.
2014. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is ez lesz az első.

Amit elvileg vinni kell az a személyigazolvány és a lakcímkártya.De vigyél magaddal egy tollat is,mert ami a fülkében lehet,hogy csaló toll.Ha írsz vele 12 óra múlva eltűnik a tinta.Szóval vigyél sajátot.


Egyébként én a Jobbikra szavazok.

Az elmúlt 24 évben csak egyre lejjebb csúszott az ország.

Ennek ellenére a bukott politikusok mai napig ott ülnek a parlamentben és okoskodnak.Nevetséges.Ide ténylegesen radikális változásra van szükség.Pintér Sándor azt mondta,hogy rend van az országban.Itt ahol lakom az elmúlt 4 évben 3 gyilkosság is volt.Az elkövetők szabad lábon vannak.A kormány elkezdte kitelepíteni a városból a cigányokat a külvárosokba.Az utcánkban lakik egy család ahol három kiskorú gyerek van.Velük szembe lettek beköltöztetve a cigányok.Kaptak egy teljesen felújított lakást.Ja a cigány családból az apa és a nagyobbik fiú is ült gyermek erőszak és szexuális zaklatás miatt...


Akkor ott van az,hogy nem lehet megélni.Minden héten 6 napot dolgoztam napi 8-9 órákat.Ennek ellenére kerestem 90E Ft körül.Fizetés után 2 héttel semmi pénzem nem maradt.Elegem van ebből az életből.Változást akarok.Nem bír ki még négy évet ilyen kormánnyal a magyar nép.Ha nem a Jobbik nyer akkor itt 1-2 éven belül polgárháború lesz.

2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenben egyetértek veled.Nekem még munkám sincs.Én is a Jobbikra szavazok!
2014. ápr. 5. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg a Jobbik nyerne akkor 2 hónapon belül lenne polgárháború csak szólok.
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

"Ha meg a Jobbik nyerne akkor 2 hónapon belül lenne polgárháború csak szólok."


Ezt légy szíves indokold meg!


Egyébként én is a Jobbikra szavazok, ahogy 4 évvel ezelőtt is tettem.

2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4

Csalótoll, ami eltűnik 12 óra múlva?? :D

Ugyan már, nem vagy kicsit üldözési mániás?

2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem az összes ismerősöm a Jobbikra fog szavazni.Szerintetek ki nyeri meg?
2014. ápr. 5. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A választási törvény módosításával sajnos még mindig a fidesz az esélyes.


Én nagyon örülnék a Jobbik győzelmének, de ha ez nem sikerülne, akkor is arra kell törekedni, hogy a Fidesznek le lehessen újra 2/3-a, de még 50%-a sem! Hogy az ellenzék nélkül önhatalmúlag ne hozhassanak olyan törvényeket, amik sárba tiporják az emberek jogait, és ellehetetlenítik a megélhetésüket!

2014. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!