Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap választás, még hezitálo...

Kacsa Tibor kérdése:

Holnap választás, még hezitálok. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából nem is ötletet várok, hanem érveket, hogy ő miért arra a pártra fog szavazni. Tudom, ez így elég hülyén hangzik, de ez van...

2014. ápr. 5. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Maradj otthon és sörözél.
2014. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Olvasd el a kb. 10 hasonló kérdést.
2014. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Szóval a kérdés valójában: te kire fogsz szavazni?


Nagyon ravasz...

2014. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor hagyjuk. Nem mozaikszavakat akartam olvasgatni, hanem véleményeket..........
2014. ápr. 5. 20:46
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Fidesz-KDNP-re fogok szavazni, mert az összes létező gazdasági mutatószám alapján jól teljesít az ország, és nem akarom, hogy az egyszer már bukott baloldal mégegyszer a csőd szélére sodorja az országot, szóval ha az ország további fejlődését szeretnéd, ne hezitálj, hanem szavazz a jelenlegi kormánypártra!
2014. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Én a jobbikra fogok szavazni, mert nem közmunka,hanem munkahely kell. Nem azért mentek ki az országból az emberek (saját bátyám is) külföldre dolgozni mert a kalandvágy hajtja, hanem mert 5x annyit keres ott mint itthon. Valamint a cigány bűnözés ellen sem lép fel egy párt sem és már szörnyű a helyzet sok városban, megyében. Sokan mondják a jobbikra hogy rasszisták, miért mert kimondják az igazat?! Sok településen ki se mernek menni éjjel az utcára mert olyanok a körülmények, az én lakóhelyem környékén rengeteg ilyen település van,azzal viszont én sem értek egyet hogy valamiféle "irtás"-t kellene végezni, de megszorítások kellenek, mert amíg a sok segélyt kapják a semmire addig, nem fog előrelépni senki ebben az ügyben. Meg amivel még nem értek egyet az az hogy miért 50.000 az az összeg ami felett lopni kell hogy bárki bármit tegyen..az meg hogy a Jobbik el akarja számoltatni a politikusokat teljesen jogos, mert honnan van nekik annyi pénzük, mikor az országnak meg nincsen..
2014. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

"nem közmunka,hanem munkahely kell"

He? A Jobbik gazdasági programja pont állami munkahelyek létesítését ígéri.

2014. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
De olyan munkahelyekét,amik hasznot hoznak az országnak és nem az a dolga 20 embernek hogy egy nap 5 méter árkot kitakarítson,mert sajnos a szomszédfaluban ez folyik. Egy hete és én nap mint nap arra járok és tudod mennyit haladtak egy hét alatt?! Max 10 métert..
2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Nyomjál az LMP-re evvel tényleg a legkisebb rosszra ikszelsz. Abból még baja nem volt senkinek ha "túl zöld" régen sem permeteztek vagy építettek atomerőművet. Mindkét oldallal szemben megy, de rasszista alapon. Ő a legkisebb párt és végülis színesíti a parlementet ha bejut. Végülis semmi olyant nem tett ami miatt ne kéne most is rá szavazni.
2014. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Lyobbik egy nagy hülyeség.
2014. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!