Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a nem normális, aki a...

Ki az a nem normális, aki a fideszre szavaz? Nem látnak a szemüktől?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a véleményeket és ez egyszerűen borzasztó. Magyarország a 0 alatt van, hála a fidesznek és még van olyan ember, aki mégis őket pártolja. Fideszesek! Ti nem látjátok, hogy ez a kormány mindent tönkretett? Minek még 4 év nekik? Hogy tényleg a csőd szélére kerüljünk? A gyerekeitekre nem gondoltok? A fiatalok jövőjére? Senki sem fog itt maradni, ha ez így megy tovább. Többen is írták, hogy ez a 4 év kevés volt bizonyítani, adjunk nekik még 4-et. Komolyan él még a földön ilyen ember? Elképesztő. Én még nem töltöttem be a 18-at (egy ideig nem is fogom), de muszáj nekem is leírnom a véleményemet. Egyre több a Jobbikos, de MSZP-seket nem nagyon látok. Sok vak viszont van.

2014. ápr. 5. 17:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%

Aki elvakult Fideszes, az sajnos nem használ Internetet.


Egy Jobbikos.

2014. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok fideszes,de...

azért szavaznak rájuk,mert jól jártak ilyen-olyan intézkedéssel és/vagy az ilyen osztogatások jólestek számukra(nem tudom,hogy a fidesz mondjuk oszt-e ingyen kaját, ingyen akármit pl. ma vagy holnap...)

vagy egyszerűen úgy van,hogy mindig csak a fidesz.

2014. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
59%

Ki az az idióta aki már 100-adszorra rakja fel ezt a kérdést? Szerinted ezt a szerencsétlen oldat a kérdéseddel együtt annyian nézik, hogy meg tudod változtatni bárkinek is a véleményét? Kicsit áljál már le, igyál kevesebb kávét vagy valamit csinálj magaddal, kb naponta 10-szer írják ezt ki.


És a kérdésed meg nagyon nem helyes, ugyanis mindenki arra szavaz, ami számára a legelőnyösebb. De attól még nem idióta, max. nem érdekli a többi itt élő ember sora és csak magával törődik, vagy meg van tévesztve, és azt hiszi, hogy neki tényleg jó.

2014. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez még holnap elválik, én személy szerint csodálkoznék ha egyáltalán elérnék a 20 százalékot.
2014. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Láttad volna a Békemenetet...szinte istenítik Orbánt..
2014. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Láttam. De hogy mit esznek rajta ennyien...
2014. ápr. 5. 18:38
 7/43 anonim ***** válasza:
35%

Mivel még csak kb 12 éves vagy ezért leírom:

4 éve PONT UGYANEZT szajkózták csak a FIDESZ helyett MSZP volt akit le kellett váltani.

A baj az hogy BÁRMELYIK párt kerül kormányra az emberek azt várják el hogy itt svájci életszínvonal lesz és mindenki varázsütésre aranyat fog hugyozni. A FIDESZ sem fogja ezt megteremteni, a többitől meg az Isten óvjon minket.

2014. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Macungo ***** válasza:
44%

Én már milliószor felsoroltam itt a Fidesz pozitív intézkedéseit amiről neked valószínűleg fogalmad sincs. Hozzátettem a saját életemben hozott pozitív változásait is, és azt is, hogy mennyire nem vagyok gazdag, és mennyivel keresek többet azóta mióta a Fidesz van..


És a munkahelyemnek is több melója van. Elegem van, hogy állandóan hülyének néznek meg megtévesztettnek, aki nem képes a saját életét és környezetét átlátni.. Lehet szenvedni kínlódni, hogy nektek éppen nincs állásotok meg a családban kiment külföldre a Kiss Pista, de ezek a dolgok mindig voltak semmi köze a kormányhoz.


Rengeteg ismerősöm volt 8 éve is aki külföldre ment dolgozni és van olyan aki nem a kormány miatt ment ki dolgozni, hanem mert síoktató akart lenni és ott vannak a ki..ott hegyek.

Én 6 éve voltam munkanélküli, ráadásul közalkalmazott voltam és megszüntették az intézményt ahol dolgoztam, de egy percig sem jutott eszembe, hogy a kormányt hibáztassam. Ez egy élethelyzet inkább kerestem másik állást. És találtam többet is és a harmadiknál maradtam 5 éve dolgozom ott.. Már családot is alapítottam a párommal ezért a családi adókedvezmény és a GYED extra nekünk nagyon fontos.


De van amivel nem értek egyet a Fidesznél, de nem lesz soha olyan kormány akinek minden intézkedése tetszeni fog.

Általában a Fidesz kormányzása nekem megfelelő volt. És adok még négy évet. Utána soha nem fogok az Összefogás bármelyikére szavazni, mert ők már egyszer jól kicse...ek velünk.. Jobbik, LMP és a többi kis párt közül fogok választani, ha a Fidesz el...ja.

2014. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
14%

Jelen, én is ilyen nemnormális vagyok.

Azért szavazok a fideszre, mert az ő értékrendjük áll hozzám a legközelebb. Nem egyezik 100%-ban, de még mindig jobb, mint a többi. És vagyok olyan önző, hogy azt szeretném, hogy az ország ügyei az én értékrendem szerint dőljenek el.

2014. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%
Csak azért is FIDESZ!!!!!!!! :)
2014. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!