Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemes szavaznia annak,...

Kire érdemes szavaznia annak, aki meleg, viszont jónak ítéli meg a jelenlegi kormány 4 évnyi teljesítményét?

Figyelt kérdés
Szerintem egyetlen baj van a Fidesz-KDNP-kormánnyal, mégpedig az, hogy a túlzott kereszténysége miatt nem igazán állnak ki a homoszexuális emberek jogaiért. Ettől függetlenül az ország sokat fejlődött az elmúlt 4 évben, valamennyi gazdasági mutató (infláció, államadósság, költségvetési hiány, kockázati felár, munkanélküliség, jegybanki alapkamat stb.) javuló tendenciát mutat, ami valljuk be, nem kis teljesítmény a Gyurcsány-Bajnai kormányok ámokfutása után.

2014. ápr. 5. 21:01
1 2
 11/17 Béla211 ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy te melyik országban élsz!

Az alábbi számokban mi a javulás?

Államadósság: 19500 milliárddal vették át, jelenleg 23500 milliárdon áll.Növekmény 4000 millárd

Ehhez a fényes eredményhez eltapsoltak 3000 milliárd mnyp vagyont + a 2010 utáni mnyp befizetéseket ami 1000 milliárd = 4000 milliárd

Amivel ugye kamatostól tartozik nekünk a Vezér!

Tudod! Egyéni számla!

[link]

Több megszorítást vezettek be 4 év alatt mint az elmúlt 8 évben, cirka 3000 milliárd!

[link]

Tavaly áprilisi a cikk, az után útadó, tranzakciós illeték stb stb..

Óvatosan számolva 11000 millárd forint nyom nélkül eltünt.

Mert stadionokon kívül semmi...

Hol ez a pénz?

2010 előtt csak a környékemen:

M6 autópálya

szekszárdi híd

dunaújvárosi híd

6-os út felújítása Érd-Szekszárd


Euro: 265-ről 305 amire már verik magukat, hogy csak ennyi

CHF 180-ról 250,

CDS felár 170-180-ról 280-300 csak, ugye 700 körül volt a csúcs

Beruházási ráta? A II VH alatt magasabb volt....

Munkanélküliség egyel feljebb..


Infláció mesterségesen leszorítva(rezsicsökkentés), aminek keservesen meg fogjuk majd az árát fizetni.

Lsd Argentína, Venezuela..


És a mérhetetlen nyomor...

4 év alatt 18%-ról 30%-ra nőtt a szegények száma

Bármerre járok az országban mindenhol pusztulás..

Eladó, kiadó, zárva...


Mi ebben eredmény? tényleg nem vágom..

De igazából már mindegy....

2014. ápr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Béla211 ***** válasza:
100%

És akkor még a tolvajlást nem emlegettem:

-föld

-trafik

-közgép

-MET

[link]

És a lista végtelen....

Tényleg jó ez? )))

2014. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

Elfogadható. Ahhoz képest főleg, amit a baloldal még mindig művel.

És a "kormányváltók" mit tudnak felmutatni? Oké, takarítsuk el Orbánt, de őket ki takarítja el? Olyanra nem szavazhatok, aki úgy reagál a szélsőséges nacionalizmusea, hogy bármiből le tudja vezetni két mondatban, hogy "mi" mekkora egy szar népség vagyunk, és a magyarság mennyire nem ér semmit. Sőt, bűnös, bűnös, bűnös.

2014. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Elfogadható. Ahhoz képest főleg, amit a baloldal még mindig művel. "


ez egy elég hülye gondolat, hogy a fidesz azért elfogadható, mert mit művel a baloldl. nem kell a baloldalra sem szavazni, az ő bűnük a fideszt nem menti fel. ki lehet próbálni más pártokat, akik még nem voltak hatalmon.

2014. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A baloldali szimpatizánsoknal is érdekük, ha pártjaik jó nagy pofont kapnak. Lám most egyik másik elkezdett gondolkodni, hogy NEKIK min kellene változtatni! Ehhez bizony pofon kell.
2014. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"jónak ítéli meg a jelenlegi kormány 4 évnyi teljesítményét"


Aki ilyen hülye, az ne szavazzon!

2015. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok párttag. A Fidesz toleráns minden veleszületett természeti adottsággal. Én is, mivel egyrészt én is testi sérült vagyok, másrészt tudom, hogy a nemi orientációt az agyban található egyik terület mérete határozza meg. A lényeg, hogy az illető nem tehet róla, hogy milyennek születik. Ezért nem is szabad számon kérni rajta semmit. Ugyanakkor az is természeti adottság, hogy azonos nemű pároknak nem lesz utóda, azaz egy cikluson belül kihalnak. Mivel véleményem szerint az élet értelme maga az élet, ami a gyermekben ölt testet, ezért én különösen együtt érzek azokkal, akiknek nem lehet gyerekük. Támogatom az életük lehetőség szerinti kiteljesedését, a társkeresést mindazokkal, akik azt helyénvalónak érzik, ezen belül a páros, vagy csoportos kapcsolatokat is amíg az a saját igények megvalósulását és nem a feltűnés keresését, mások bosszantását szolgálja. A házasság fogalmát nem változtatnám meg, maradjon férfi és nő tartós kapcsolata alapesetben gyermekek nemzésére és felnevelésére. Ugyanakkor a nem házassági kapcsolatoknak is legyen tere párok, vagy közösségek tagjai között és élvezhessenek társadalmi támogatást, anyagi előnyöket a társadalmi hasznosságukkal arányosan. Legyenek fórumaik, de ne legyenek tolakodóak és különösen ne törekedjenek mások megváltoztatására. Ugyanezt várom el a házaspároktól és azok fórumaitól is. Magyarul toleráns, természetazonos, humanista viselkedést támogatok.

Szerintem elég jól közelíti ezt a Fidesz politikája is.

2022. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!