Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te bűntetnéd a nemszavazást?

Te bűntetnéd a nemszavazást?

Figyelt kérdés
Én négyszeres adóval súlytanék mindenkit 4 évig aki nem megy el szavazni

2014. ápr. 6. 15:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Az én generációmból mások sokkal helytelenebbül írnak
2014. ápr. 6. 16:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azokat büntetném inkább, akik elérték az emberek körében azt, hogy undorodnak a politikától magától, és azért nem mennek el szavazni, mert már torkig vannak az egésszel!
2014. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Büntet. Nem bűntet. És sújtanál. Nem súlytanál. Csak mert ez a két szó mást jelent. Én inkább bizonyos műveltséghez kötném a a szavazást. Aki 2 mondatban 2 hibát ír, azt pl. nem engedném.

Amúgy én sem akartam elmenni, mert egyik párt sem szimpatikus(hogy enyhe kifejezést használjak), de végül rávettem magam, csak hogy legyen még egy szavazat Orbán ellen. De nem értem miért kell így csesztetni azokat akik nem mennek el. Magánügy, mint az is, hogy ki kire szavaz.

2014. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, nem azért költötték el azt a sok pénzt a szavazás lebonyolitására, hogy ne menjél el szavzni.
2014. ápr. 6. 20:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem büntetném. Viszont aki szeretne szavazni, azt előzőleg levizsgáztatnám, tisztában van-e bizonyos alapvető társadalmi, gazdasági, politikai törvényszerűségekkel, folyamatokkal. Aki a teszten elérne egy meghatározott minimális pontszámot, érvényes volna a szavazata, különben nem. Aztán máris nem itt tartana ez az ország.
2015. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!