Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én újra kötelezővé tenném az...

Én újra kötelezővé tenném az országgyűlési választásokon részvételt (szavazást). Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy aki itt él, annak legyen véleménye arról, hogy merre tartson az ország és ne vonja ki magát a felelősségvállalás alól.

2014. ápr. 6. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Annyit mondok, hogy nem értek egyet...


És akkor finoman fogalmaztam.

2014. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyetértek.
2014. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyetértek
2014. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És aki azt se tudja mi az a Fidesz? Mi az a kormányváltók? Hogy dönti el kire szavaz? Szép neve miatt?
2014. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Újra?

Mikor volt kötelező és milyen következményei voltak, aki mégsem ment szavazni???

2014. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Bocsánat a Jobbikostól, hogy őket kihagytam.

2014. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb azt kéne elérni, hogy csak annak legyen szavazati joga, aki ebben az országban él és adózik.

Mert az a szavazatának az "eredményét" saját bőrén fogja érezni, azaz megfontoltam szavaz.

Aki nem ebbe a körbe tartozik, az minek akar beleszólni, az csak kibic, annak semmi se drága.

Akitől kap egy sört, az lesz nála a nyerő.....

2014. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Olyan elképzelhetetlen számodra, hogy valakinek van jobb dolga is annál, hogy politikára, politizálásra pocsékolja az idejét?


Vagy esetleg úgy gondolod, hogy objektíven meg lehet ítélni, hogy melyik párt a legjobb? Ha igen, akkor rosszul gondolod...

2014. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem érdemes kötelezővé tenni. Aki úgy gondolja, hogy nem megy el szavazni és van is rá indoka, akkor fölösleges rá erőszakolni.

2014. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A felelősség közös, ezért számomra mindegy, hogy ki melyik pártra akar, de kötelessége lenne 1 percre megállni és végiggondolni, hogy ő mit szeretne, milyen irány lenne megfelelő az ország számára. Ne vonhassa ki magát a felelősség alól. Gondolja végig, foglaljon állást. Nem szeretem a "lexarom" mentalitást.


Egyik válaszoló írta: igen, én is változtatnék a szavazásra jogosultak köréről, de most nem ez a kérdésem.

2014. ápr. 6. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!