Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fórum miért nem fedi le a...

A fórum miért nem fedi le a társadalmi párttámogatottság arányokat?

Figyelt kérdés
Itt nagyon sokszor olvastam, hogy nagyon alacsony értelmi szinten leostobázzák a FIDESZT és a szavazóit, ugyankkor pedig a lakosság 65%-a jobboldali (Fidesz+jobbik) és FIDESZES a szavazók 45%-a és ebből kb max 1-2% jelenik itt meg. Ennek mi lehet az oka?
2014. ápr. 7. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

van itt sok fideszes csak a trollkodó fiatalok miatt akik a jobbik táborát erősítik nem sokan írnak.

hajrá Magyarország, hajrá haza!

2014. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezen oldal reklámjait megnézted akkor tudod hogy ki vásárolt itt reklámfelületet.Pénz beszél.
2014. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos, nem akarlak én is "nagyon alacsony értelmi szinten leostobázni" téged, de mégis milyen adatok alapján veszed azt, hogy a lakosság 65%-a jobboldali, és hogy ebből maximum 1-2% jelenik itt meg? Szerintem sem a lakosság véleményéről, sem pedig a fórumról nincsenek használható adataid.


És nem csak arról van szó, hogy adatok nélkül nem hiszem el, hanem arról is, hogy nagyon valószínű az is, hogy a lakosságnak kevesebb mint a 40-45%-a jobboldali, hiszen jobboldali jelöltekből igen széles volt a tegnapi választáson a kínálat, mégis igen alacsony számban mentek el jobboldali pártokra szavazni. A Fideszre például kevesebb mint a lakosság 28%-a szavazott. A Jobbikra pedig kb. 12%-a a szavazásra jogosult lakosságnak.

2014. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De visszakérdezhetek? Szerinted miért kellene, hogy lefedje a fórum a párttámogatottsági arányokat? Szerintem ezt semmi nem indokolja. Ahogyan például a Magyar Nemzet vagy az ATV közönsége sem fedi le.
2014. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
max néhány 100ezer ember ismeri ezt az oldalt és akkor szerintem sokat mondtam. egyébként meg, nem a lakosság 65%-a, hanem max a szavazóké, de eleve majd a fél ország nem is szavazott, mellesleg a szavazó képes lakosság több mint 1 millióval kevesebb mint az ország teljes lakossága.
2014. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a lakosság 65%-a jobboldali (Fidesz+jobbik)"

Nem. Egyfelől a fidesz és a jobbik sem tekinthetőek igazán jobboldalinak, másfelől a szavazásra jogosultak valamivel több, mint felének a 65%-a szavazott rájuk, ami Magyarország 1/3-a. Ráadásul ezek többsége sem szeretetből, hanem mert a többieket még náluk is jobban rühellte.

2014. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ha ezen oldal reklámjait megnézted akkor tudod hogy ki vásárolt itt reklámfelületet.Pénz beszél."


Kétlen hogy fudeszes reklámok lennének, de ha mégis, úgy akkor sem azt teszi egy ember amit belesúlyjkólnak


"Nos, nem akarlak én is "nagyon alacsony értelmi szinten leostobázni" téged, de mégis milyen adatok alapján veszed azt,"


Ne is tedd, mivel semmi alapod sincs rá :P Választási szavazatok alapján


" a lakosság 65%-a jobboldali, és hogy ebből maximum 1-2% jelenik itt meg?"


Fidesz+jobbik szavazatok, leírtam, nem érted !? Itt alig jelenik meg első komment is 20%os

2014. ápr. 7. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
a szavazatok száma még mindig nem egyenlő a lakosság számával vazze
2014. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!