Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik ki fog heverni egy...

A Jobbik ki fog heverni egy ekkora vereséget?

Figyelt kérdés
Én, mint 2010-ben Jobbik felé hajló, de még nem rájuk szavazó, 2014-re pedig a 4 éves munkájukkal elégedetlen, tegnap végképp csalódtam. Arra számítottam, hogy 3-4 mandátumot elhappolnak, és listán 10-15%-t vernek az MSZP-re. Egy ilyen eredményre lehetett volna építkezni, és 2018-ban esetleg rájuk szavaztam volna. Ehhez képest nem hogy egyéni mandátumot nem tudtak nyerni (bár a végső eredményt nem tudom Gyöngyösön), de még az MSZP is elverte őket 2-3%-al listán. Ez vicc. A szavazóik nem érzik becsapva magukat? Minden választás után azt fogják majd mondani, hogy majd 4 év múlva? Ki lehet heverni egy ilyen vereséget?

2014. ápr. 7. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Még nem ábrándult ki elég ember a Fideszből.
2014. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még ha 2-3 lenne de most már hozzáadva a többi szavazatot 26%+ Baloldal , és 20% Jobbik tehát elég durva a különbség.
2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem szoknak le a cigányozásról, zsidózásról, nem állnak elő megvalósítható tervekkel, akkor még nagyobb veszteséget fognak elérni. 4 év alatt a most naív fiatalok is érteni fognak egy kicsit ahhoz, hogyan működik egy ország gazdasága.
2014. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem már kiheverte az más kérdés h 4 év múlva se lesz esélyük bár ezt sose fogják belátni.


[link]

2014. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
ja,te attól teszed függővé a szavazásodat,h ki áll nyerésre?:O Én a szerint,h ki nem b...szott még át,és kitől számíthatok a legjobbra.Nekem dolgozó emberként,30 fölött nem tetszett,h a fityisz módosította a munka tk-t pl.
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Pedig itt az oldalon mekkora többségben voltak. Már azt hittem nekik lesz kétharmaduk.
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem én csak szimplán nem szeretem a Jobbikot, és ahogy ez a tegnapiakból is látszik azért vagyunk még egy páran ezzel.

Tekintve h ti leettek a 3.-ok.


Persze mondhatjátok h szebb jövőt a jobbik a fiatalok pártja bla bla bla... Ez azon nem változtat h sose fogtok a kormányozni, de szép álmokat.

2014. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Sokan nem fognak emiatt elfordulni a Jobbik miatt. Addig erősek maradnak, amíg nem sikerül megoldást találni Északkelet-Magyarország súlyos problémáira. Sokan nem gondolták volna, hogy valaha elérik majd a 21%-ot, mégis megtörtént. Ha a Fidesz az elkövetkezendő 4 évben rosszul fog kormányozni, akkor 2018-ban még több szavazatot zsebelhetnek be. Sajnos.
2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Mekkora vereség Te ökör?! Nem zavar, hogy pont egyre nagyobb eredményeket ér el? Ne írjál már ki fasságot...


" Ha nem szoknak le a cigányozásról, zsidózásról, nem állnak elő megvalósítható tervekkel, akkor még nagyobb veszteséget fognak elérni. 4 év alatt a most naív fiatalok is érteni fognak egy kicsit ahhoz, hogyan működik egy ország gazdasága. "


Te meg miről beszélsz? Teljesen kivitelezhető programokat hoztak össze ellentétben a mocskos Fidesszel és MSZP-vel... Kicsit nézz már utána mielőtt írogatod a baromságaidat... felidegel az emberi butaság és tudatlanság..


2.. Nem értem azokat az embereket, akik az MSZP-re voksoltak megint... nem volt elég az, hogy Simon bá, Gyursán és a többi jó madár már bizonyítottan is több száz milliót loptak ki az adófizetők zsebeiből?


A jobbik az egyetlen, értelmes és hazafi párt, és bízom benne, hogy 2018-ra hatalomra kerül, én minden követ megfogok mozgatni ezért!

2014. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dick Esmen ***** válasza:
Simán kibírják,a szélsőjobb(és bal)oldalon nincs látványos ellenfelük.
2014. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!