Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert szavaztatok a fideszre...

Viktorvarga kérdése:

Miert szavaztatok a fideszre emberek?

Figyelt kérdés
az mszp-szavazokat nem kerdezem mert azt tudom,de a fideszesek fele normalis ember.egyszerüen nem ertem...
2014. ápr. 7. 21:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

# 4

Elmondom neked hogy Amerikába nagyobb szemetet esznek!

És én nem éhezek sőt se a rokonaim se az ismerőseim nem éheznek!

2014. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
87%

1. "fidesz jobb az mszp-nél": Még rajtuk kívül 16 választási lehetőség volt.


2. "nem veszünk fel kölcsönöket, IMF": Az IMF hitelt felvett kölcsönből fizették ki. Közben benyelették a teljes magánnyugdíj megtakarítást is. Majd 40 év múlva megérzed.


3. "rezsicsökkentés van": Meg ÁFA-emelés, meg banki költségek emelése. Amit az egyik zsebedbe betesznek, azt a másikból ki is szedik.


4. "egykulcsos adó": Ez a gazdagoknak kedvez csak. Tudjuk, hogy ti minket, szegényeket sz****rtok le magasról, de ez csak titeket minősít. Neked van 400e helyett 500e, nekem van 60e helyett 40e. Ha szerinted így jó, akkor nem mondom mit csinálj, de ha mondanám, kimoderálnák.


5. "családi adókedvezmény": A mai átlag magyar max. egy gyereket engedhet meg magának, vagy inkább egyet sem. Reklámnak jó, csak gyakorlati haszna nincs.


6. "több marad a pénztárcában": Neked lehet, csak épp a többségnek nem.


Az eddigi hozzászólásokat magyarra fordítva két tábor van:


1. Gazdag, apróságokkal nem foglalkozik, a változás csak megijesztené. (Mindenki fél az ismeretlentől.)

2. Beette a propagandát. (Erzsike-csökkentés...)

2014. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

"És én nem éhezek sőt se a rokonaim se az ismerőseim nem éheznek!"


Ja, akkor már semmi gond nincs, ha nektek jól megy.

2014. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Az MSZP idején csak látszat volt a jólét. Az ország szarul állt.
2014. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
"a fideszesek fele normalis ember"-aki a fideszre szavazott az nem normális.Mellesleg az hogy van mit enni nehogy már akkora szó legyen.Ez alap egy normális országban.Mo.-n már a kaja is luxuscikké vált.Köszönjük Viktor!
2014. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
100%

Szerintem többen szavaztak a Fidesz ellen, mint mellette. Ha a százalékokat tekintjük. Csak épp az emberek megoszlanak, vannak elvakult Fideszesek, ők összetartanak ( ők is emberek, nem méltatom őket ). Meg vannak a többiek, akik széthúznak, sajnos itt nincs mit tenni, amíg erős magja van a Fidesznek és az ellenzék több felé oszlik, addig ők fognak nyerni és ez várható is volt.

Egy nem Fideszes!

2014. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"Az MSZP idején csak látszat volt a jólét. Az ország szarul állt."


Nahát, engem kísértetiesen emlékeztet a helyzet a maihoz.

2014. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Mellesleg az hogy van mit enni nehogy már akkora szó legyen.Ez alap egy normális országban.Mo.-n már a kaja is luxuscikké vált."


Nekem ebben az a leginkább félelmetes, hogy az emberek nagy része már tök komolyan így gondolja és természetes nekik.

2014. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Mert az MSZP Szar a radikalis meg rossz.

Az LMP és tàrsai meg a "mi még nem loptunk de szeretnénk" kategoria.

Az orszagnak fidesz-szel a legjobb

2014. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

hat most aki 60 ezret kap mert pl közmunkas az nem ehezik?

borusan latom a vilagot?te hol elsz?kimozdultal mostanaban otthonrol?

csak a deviza hitelek miat 3 ezren lettek öngyilkosok alitolag.

de te nemtom hanyadik valaszolo szarjal le mindekit.es örülj h te nem ehezel,meg nemkel napi 35oo ert dolgoznod mint sokaknak.

am ensem ehezem csak sajnalaom az embereket.nem ezt erdemeljük.

2014. ápr. 7. 23:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!