Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj az őszödi beszéddel?

Mi a baj az őszödi beszéddel?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a magyarok 99% ez mégis hogyan lepte meg? Teljesen nyílvánvaló volt, hogy nem fognak tudni minden ígéretet beteljesíteni és ezt ők is BELÁTTÁK! Nincs olyan párt, aki nem hazudna annak érdekében (többet-kevesebbet), h megnyerjék a szavazásokat.


A különbség a baloldal meg a Fidesz között csak annyi, hogy a baloldal belátta, h ez nem egy jó út és hogy ez így nem megy tovább. A Fidesz nem ismeri be, de a hülye is látja, h itt valami nincs rendben. Szóval miből ered a felháborodás. Véleményem szerint, ennek egy nagyon erősen elgondolkodtató és persze nem egy kifejezetten pozitív eseménynek kellett volna lennie. Mégsem értem, h mi értelme van most a baloldal és Gyurcsány minden egyes szavába belekötni.


Nagyon szépen kérlek benneteket, értelmesen próbáljatok erre válaszolni. Barátaimmal nagyon szívesen vitatkozom (nem veszekszünk!) a politikáról és próbáljuk egymást megérteni, mindannyian más pártokat favorizálunk. Mégsem tudták nekem elmagyarázni, hogy mégis mi volt az őszödi beszéd hibája és érdekelne, hogy mások pontosan hogyan fogják fel.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 8. 00:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az őszödi beszéddel az a baj, hogy zárt körben hangzott el, és nem az ország nyilvánossága előtt.
2014. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Te egyáltalán meghallgattad az öszödi beszédet?

Mert nem úgy néz ki!

2014. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj azzal a beszéddel, hogy az kiderült és nem a Gyurcsány vallotta be. A felvételen Gyurcsány bevallja, hogy semmit nem csináltak érdemben az országért és csak össze vissza hazudoztak. Miután kiderült utána természetes, hogy szépíteni akartak és próbálták beadni ezt a 'nem csak mi hazudunk, hanem minden politikai párt, de mi ezt nagyon megbántuk és mától kezdve nem fogunk hazudni' Ezt aztán vagy elhiszed vagy nem, én biztosan nem.
2014. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1, ha a nyílvánosság előtt hangzott volna el akkor ez a balhé előre lett volna programozva. Ilyen kijelentés (mint ahogy meg is történt) politikai öngyilkosság. Ezért látták be, h ez nem egy járható út. Ezen változtatni kell. Szerintem ez akár nyílvánosság előtt történt volna akár nem, ez egy szükséges belátás volt.

#2, természetesen, de sajnos így nem jutottam előrébb a válaszoddal. Mire gondolsz?

2014. ápr. 8. 00:32
 5/18 A kérdező kommentje:
Én belátásom szerint ez akkor is egy sokkalta érettebb mozdulat volt Gyurcsány részéről mint folytatni az egészet. Nem vitatom, persze más lett volna a visszhang, ha ez nyílvánosság előtt hangzott volna el.
2014. ápr. 8. 00:35
 6/18 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, még annyit akarnék hozzátenni, hogy abban a Gyurcsánynak igazat adok, hogy a többi párt is hazudozik meg van titkolnivalója, nem véletlenül nem volt rendes elszámoltatás. A Fidesz is nagyon jól tudja, hogy kiderülne ott ám róluk is egy csomó dolog ami miatt sokan mehetnének Gyurcsányék mellé cellatársnak.


De mivel Feri szépen megúszta az öszödi beszédet és lazán indult most is a választásokon, így nem hinném, hogy túl nagy változás állt volna be nála. Kb. azt gondolhatja, hogy 'nah ezt megúsztam, ha ezt megúsztam megúszok bármit'

2014. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha újra meghallgatod, akkor hallhatod, hogy ez egyáltalán nem egy érett cselekedet volt. Feri azon a szalagon kb. lebassza a pártot, mert tudta, hogy akkora szart kevertek ezekkel a hazugságokkal, hogy most nem nagyon tudnak mit csinálni. Nem azt mondja, hogy 'hazudtunk, de ez nem mehet így tovább' hanem azt, hogy 'hazudtunk gyerekek, nagy a baj, mit is csináljunk most?'
2014. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Magával a beszéddel az a legnagyobb baj, hogy a benne elhangzottak egyáltalán megtörténhettek.
2014. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem neked tök mindegy, hogy mi a baj az őszödi beszéddel, mivel te már előre eldöntötted magadban, hogy Gyurcsány az egy remek és szent ember és azzal nincsen semmi probléma, hogy a haverjaival kamuztak és loptak éveken keresztül.


Innentől kezdve minek mondjon neked bárki bármit is?

2014. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es csak nem fideszes vagy? Mert aki nem fröcsög teli szájjal az már imádja Ferikét? Istenem de egyszerűek az emberek...:D
2014. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!