Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a Jobbik valódi vezetője?

Ki a Jobbik valódi vezetője?

Figyelt kérdés

Utánanéztem Vona Gábor életrajzának. Ahogy elnézem a tanulmányait és a korábbi foglalkozásait... Biztos vagyok benne, hogy csak azért tették meg a párt elnökévé, mert relatíve jól néz ki, és megnyerő ábrázata van.

De nem nézem ki belőle, hogy valóban ő lenne a Jobbik első embere. De akkor ki a "főpillér"?

Nem rosszból meg kötekedésből kérdezem, csak érdekel :)



2014. ápr. 8. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
A Fideszből jött, szerinted ki lehet?
2014. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vona. Ki más? Ki a Fidesz valódi vezetője? Nem az értelem.
2014. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Vona a vezetője.
2014. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Soros György.
2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én például mindig elcsodálkozom rajta, hogy Hitler hogyan tudott parancsolni az embereinek, mikor több doktori végzettségű is volt köztük, neki pedig csak 8 általánosa volt és ránézésre is mentális, valamint önértékelési zavarokkal küszködött.
2014. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem Vona annyira nem vészes Hitlerhez képest, bár az való igaz, hogy nem látom rajta semmiféle jelét annak, hogy erős vezető lenne.


Mellesleg Martin Schultz-nak, az EP vezetőjének is 8 általánosa van.

2014. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kihagytam a lényeget, de te megemlítetted:

egyáltalán nem tűnik erős kezű vezetőnek, főleg ahhoz képest nem, hogy egy szélsőjobboldali (?) párt vezetője.

2014. ápr. 8. 22:32
 8/18 A kérdező kommentje:
(Mellesleg elég szomorú, hogy olyan emberek hoznak döntést az életem fölött, akik egy politikushoz méltó szakot sem voltak képesek elvégezni az egyetemen, úgymint jog, közgazdaság...)
2014. ápr. 8. 22:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Hitler elég fanatikus volt.

A kezével is összevissza mutogatott mindig szónoklat közben, közben meg le is izzadt állandóan törölgette magát.


Viszont a Harmadik Birodalom nem Hitlernek köszönhette a gazdasági fellendülést, hanem a profi közgazdászoknak, szakembereknek, akiket Hitlernek sikerült megnyernie.


Az akkori német politikai palettán volt még egy nacionalista párt, ők különböztek az NSDAP-től, őket az NSDAP gyakorlatilag annektálta, így lett pár szakember a pártban.

2014. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valóban, Vona nem olyan erős vezető, mint például Orbán.


Szerintem ahhoz, hogy valaki olyan vezéregyéniség legyen, mint Orbán vagy esetleg Gyurcsány, ahhoz születni kell.


Vona meg Bajnai viszont nem ilyenek, ők amolyan csendben politizálók.

2014. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!