Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik - igaz vagy sem?

Jobbik - igaz vagy sem?

Figyelt kérdés

A Jobbikkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Vona Gábor azt mondja, hogy az ő szemében minden ember egyenrangú, bőrszíntől, vallástól stb függetlenül. "A tisztességes magyarnak, cigánynak jobb lesz, a tisztességtelennek rosszabb." Személy szerint ezzel a felfogással szimpatizálok, a kérdés viszont, hogy Vona valóban ezt vallja -e, vagy csak a kampány miatt mond(ott) ilyen "szépeket"?

A másik pedig, hogy ha Vona tegyük fel igazat mond, lehet -e jövője a Jobbiknak olyan szempontból, hogy kormánypárt legyen, amíg olyan alakok vannak a pártjukban, akik tárgyalásokon ordibálnak, kuruc infóra cikkeznek és listázni akarják a zsidó származású országgyűlési képviselőket?

Mi a véleményetek ezekkel kapcsolatban?



2014. ápr. 10. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-esből kimaradt, hogy azért országgyűlési képviselők esetén szerintem korrekt elvárás, hogy nyilvános legyen, melyik más országok felé tartozik egy adott képviselő még felelősséggel, vagy épp hazafiassággal. A listázás is rájuk vonatkozna, nem az átlagemberre.
2014. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Lehiggad, kijózanodik az ember, sokkal inkább kerüli a szélsőségeket"


Elolvastam Vona Született augusztus 20-án c. könyvét, és már abban a könyvében látható, hogy mennyire józan és higgadt ember, aki annyiban radikális csupán, hogy nem tűri az igazságtalanságot. Az, hogy bizonyos rendezvényeken milyen hangot üt meg (keményet vagy szelídebbet), az pusztán retorikai fogás, függ a aktuálpolitikai helyzettől (a forradalmi hangulattól) és a környezettől.

2014. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

vona vékony részen egyensúlyoz, meg kell felelnie a rasszista/neonáci/iszlamista támogatóknak és az átlag közélei szereplőknek is.

szóval hivatalosan csak azt mondja amit lehet, gyakran kétértelműen hogy aki akarja érte, de mondhassák rá hogy belemagyarázzák a rasszista megnyilvánulásokat.

2014. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, vona nem szélsőséges...

#12


/” – ha nyerünk mit teszel Gyurcsánnyal? Vona válasza: – személyesen veszem kezelésbe a családját, halhatja üvölteni a zsidó fattyait.” 2014.01.18 Vona Gábor évértékelője/”

2014. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pár másodperc alatt kiderítettem a gugliban, hogy ez az állítólag Vona-évértékelő büdös nagy kamu.

Ha valaki ilyet állít, bizonyítsa be. Ezt találtam:


"Mindenféle bizonyíték, forrás megjelölése nélkül. Gondolom, a bizonyítékot az oldal készítői még titkolják, és ha szükséges az adott időben előrántják a tarsolyból. Ugyan is a fent leírtak elég komoly vádak. Csodálkoznék, ha nem lenne bírósági ügy belőle."


Nem lett. Miért nem? Csak nem azért, mert nem mondott ilyet?


[link]


Mocskos, gusztustalan hazudozás kampány címszó alatt.

2014. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat,de Vona szerintem ezzel tökéletesen egyetért. Viszont arról nem ő tehet hogy a romák többsége bűnöző életmódot folytat és nekik rosszabb lesz ha a Jobbik kormányra kerül. Ki mint vet úgy arat.
2015. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!