Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány évtized kell...

Szerintetek hány évtized kell ahhoz amikor már tudatosan szavazhatunk és egy választás ne marról fog szólni, hogy "váltsuk le a jelen kormányt, mert. "?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Nem fogod megérni.
2014. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most is tudatosan szavaztam.
2014. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%
A tendenciák éppen az ellenkező irányba mutatnak. A szavazók nagy részének fogalma sincs a politika mélyebb összefüggéseiről, és nem is lehet elvárni, hogy legyen. A demokrácia az egyén tudatlanságának kollektív bölcsességében való hit. A kampány és a választás nem az érvekről, hanem a szavazók tudatalattijának marketing eszközökkel történő manipulálásáról szól.
2014. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Helyesbítés: A demokrácia az egyéni tudatlanság kollektív bölcsességébe vetett hit.
2014. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, soha nem fog megtörténni. A választók egyre inkább indulatból szavaznak, vagyis csak romlik a helyzet.
2014. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabb a helyzet. És ezért Orbán nagyon sokat tett. Próbálj meg egy Fideszessel vitatkozni hogy miért szavazott rá , még mindig elmúlt nyolc évet fog hajtogatni. Sajnos jelenleg úgy érzem , hogy soha nem fog eljutni az ország arra a szintre amikor nem a pártot bálványozza a nép , hanem egy döntés mellett vagy ellen fejti ki a véleményét.
2014. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például teljesen tudatosan szavaztam.
2014. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

erre nem kellene várni, csak gondolkodni kell a tapasztalat alapján. Ez nem totó hanem tudatos döntés kérdése. Már aki képes erre. Sokan úgy szemezgetnek a pártok közül, hogy melyik legyen-, piros, fehér kék, zöld, stb.

Azért ha átgondolnák, hogy mit nyertek, mit tapasztaltak az adott párt tevékenysége alatt, sőt még azt is, hogy mennyit hazudott, rálövetett-e a tüntetőkre, vagy eladósította-e az országot, (ami a saját zsebünkre megy). Ezeket át kell gondolni.

2014. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!