Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a titkos és szabad...

Ez lenne a titkos és szabad választás?

Figyelt kérdés

"A nyílt utcán, egy pavilonban szavazhatnak Erdélyben a hvg.hu-hoz eljuttatott fotók tanúsága alapján. A pavilonban a Tőkés László vezette Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács tagjai ülnek, és ők segítenek a szavazólapok kitöltésében." Ez lenne a titkos és szabad választás?"


[link]


2014. ápr. 11. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen... Akik nem is szándékoznak idejönni, azok döntöttek arról hogy éljen a magyar. Persze szavazás után le vannak sz*a. Autonómia? Magyar verés? A kormány nem is tudta hogy ilyenek vannak. Ezek nem is léteznek. Kérem szépen ne hazudozzanak. Magyarország jobban teljesít és mindenkinek van munkája.
2014. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

A Fidesz ennél már sokkal sokkal komolyabb dolgokat is megúszott. Naponta bebizonyítják, hogy a magyar emberek átlagos intelligenciája valahol mínusz végtelen környékén található. Meh, hatalommal való visszaélés? Kit érdekel? Csalás? Kit érdekel? Lopás? Kit érdekel? Emberi jogoknak ellentmondó törvénykezés? Kit érdekel? Választási csalás? Kit érdekel?

Hányinger, hogy az embereket semmilyen szinten nem érdeklik a jogaik. Ha holnap törvénybe iktatnák, hogy minden tíz emberből kilencet meg kell ölni, a maradék remekül érezné magát, és végül is velük nem történt semmi, és egyébként is komcsi bolsevik nácik. Na ezért megyek én el ebből az országból egyetem után, nem a magasabb fizetésért.

2014. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van utolsó válaszadó!
2014. ápr. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Ez az ország nem is érdemel jobb kormányt. Ezeket a vezetőek tudta kitermelni a társadalom.
2014. ápr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Hvg, baloldal, rémhírkeltés!

Ennyi!


Ott lakom ahol elvileg a fotó készült, abban a városban.

Én is voltam ott mert szavaztam.

Nos akkor leírnám az itt háborgó ellen oldalnak, hogy az újság ferdítést közölt.

A pavilon ott állt, mert ott adtak felvilágosítást annak, aki szavazni akart.Ritka egy szemét volt, aki ezt a képet, ami az újságban van, felhasználta arra a kamu hírre, ami megjelent az újságban.

Elmondták, hogy miként számolják a mandátumokat, esetleg ha felvilágosítást akartál kérni, hogy melyik milyen párt szűkszavúan elmondták.

De nem ott kell kitölteni, hanem vagy elviszed haza, és ott aki szavazásra jogosult kitölti a kapott papírokat, majd lezárja a borítékot és elviszi a konzulátusra.

Ezért nem szeretem a baloldalt, mert csinál egy képet, amin látszódik valami, hogy egy választópolgár kapott egy

papírt, és mindjárt hozzáköltik a mesét.

na ezért bukott el a baloldal, és örülök hogy a végét járja!

2014. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!