Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kiköltöző,...

Mit gondoltok a kiköltöző, kint dolgozó magyarokról?

Figyelt kérdés

Hogy látjátok?

Gazdasági menekültek,akik egy jobb,szebb, reménytelibb jövőért feláldozták a hazát, hogy megélhetést,előrejutást biztosítsanak maguknak, családtagjaiknak.


Vagy


Vállalkozó szellemű embereknek,akik szeretik a kihívást és hálásak lehetünk nekik,hogy saját családjaiknak sok pénzt küldenek haza, hogy azzal segítség őket itt Magyar földön?


2014. ápr. 15. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Elmenekültek ezelől a korrupt kormány elől, és ők tették helyesen.
2014. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Azt gondolom mint a Szomáliai bányászokról, ők is elmenekülnek a vesztüktől, és ez így van rendjén. Az ember oda húz, ahol bőség, és jóság van. Olykor ezért áldozatot kell hozni.

Viszont nekem nincs jó végzettségem, nem is viszem sokra ebben az életben, ezért nem is próbálkozok elvándorolni, mert a mosogatás, takarítás, banán szüretelés sose biztos munka hosszútávon.

21F

2014. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Jól tették. Szerintem a OV-t és a Jobbikosokat zavarja csak. A Jobbikos szavazók hazaárulónak tartják őket, mert ők képesek tenni a maguk boldogulása miatt ők pedig nem.
2014. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Azt, hogy remélem nem felejtik majd el visszaküldeni a taníttatásukra szánt pénzeket.
2014. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

"Azt, hogy remélem nem felejtik majd el visszaküldeni a taníttatásukra szánt pénzeket."


Nem tudom miért jobb látvány neked, hogy egy diplomás fiatal itthon ül munka nélkül és feléli más adóját, vagy kimegy külföldre és nem a szakmájában, hanem valami más területen kényszerül sínylődni.

2014. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 3/4 Időpont ma 16:18


Köszönöm,hogy megerősítetted az agymosottaknak való propagandát! :)

Ugyanis az első állítás Vona Gábor mondta (nem szó szerinti idézésben), addig a második állítást OV.

2014. ápr. 15. 16:26
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Én erre azt mondom, hogy idióta mindegyik, mindegyiket utálom, csak az egyiket jobban, mint a másikat.
2014. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkinek otthon kéne maradni és balhét csinálni, akik azért mennek ki, mert rossznak érzi a helyzetet itt, és nem követni az EU tervét, hogy kihasználják a vállalatok az olcsó kelet-európai munkaerőt és alacsonyan tartsák ott is a béreket a segítségükkel. Nyugaton napról napra egyre jobban utálják a kelet(-közép)-európaiakat emiatt.
2014. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

"Nem tudom miért jobb látvány neked, hogy egy diplomás fiatal itthon ül munka nélkül és feléli más adóját"


Én nem mondtam, hogy ezt tegye. Szvsz aki akar dolgozni az tud. Nincs diplomám, de jobban keresek mint a többség, elhelyezkedéssel sincs problémám. Talán a hozzáállásom más...

Szvsz menjen ki ha akar, de a világ nem jótékonysági intézmény, elég nagy összegbe került a magyar népnek ezen emberkék kitaníttatása, az a minimum, hogy ha ebből más húz hasznot akkor azt a pénzt legalább részben megtérítik.

2014. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy nem sok választásuk volt. Es sokan haza akarnak jönni, csak nincs mire. Baj akkor, lesz ha egyszer az angolok/németek elkezdik korlátozni a lehetõségeket (bár nem hiszem, hogy fogják), mert akkor több tízezer (százezer?) magyar fiatal fog hazajönni és munkát, megélhetést követelni.
2014. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!