Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha hallgatóként a jobb jegyért...

Ha hallgatóként a jobb jegyért "kedveskedek" a tanárnak, akkor az kiderülhet, ha diploma után politikai szférában, esetleg mint párttag dolgozom? Feltéve, ha én nem mondom el senkinek.

Figyelt kérdés
a szituáció fiktív, de érdekelne. tudok pár lányt akik összefeküdtek nehezebb tárgyak előadóival, de én nem merném megtenni - pedig lett volna rá alkalmam -, már csak azért sem mert még bármi lehetek, ha meg egy ilyen kiderül, nem biztos hogy az jó...
2014. ápr. 16. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Magába az gáz hogy gondolkozol azon hogy 1 jegyért megengeded hogy meghúzzon.... na és ilyen személy irányítsa az országot... aki mindent megad 1-2 dologért...


Szerintem szégyen... vagy ha meghúz..akkor buktasson meg és adjon neked 5.000 ft-os és ott az 5-ösöd :D

2014. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Az IP címed alapján, és a belépési névhez kapcsolt e-mail azonosító alapján már most azonosítottak, a netre fölkerült dolgok írások, eltávolíthatatlanok. Néhány percen belül a google keresőrobotjai letöltik az oldalt egy az USÁban a föld mélyén tárolt hatalmas szerverre, ahonnan eltávolíthatatlan lesz évtizedekig. Tehát tegyél le a politikai pályáról.

Közben megnéztem, a robotok már le is töltötték a google szerverre: [link]

2014. ápr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Persze, évek után be fogják azonosítani IP alapján. Ezt melyik Hacktion részben láttad? :)
2014. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:D
2014. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jól van köszi akkor inkább elmegyek a microsofthoz takarítani :D
2014. ápr. 17. 01:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Leszoptál egy tanárt?
2014. ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki az iskolat csak tanulassal tudta elvegezni az megelni is csak munkabol fog.. :D viccet felreteve, elofordult eddig ketszer, hogy oktato egyik pl. Azt mondta amikor kettesbe maradtam vele, hogy adjak neki puszikat, es nem adtam, aztan meg akarta fogni mellem es nem engedtem, erre azt mondta hogy akkor nem fogok atmenni a vizsgakon. Es amikor jeleztem az illetekeseknek akkor azt mondtak mar erkezett ra panasz. ENNYIT. O ott maradt, es nekem kellett masik helyre eljonni. Masik helyen ahol konkretan email cimem alapjan bejelolt facebookon, furdoruhas, esetleg meztelen kepeket szeretett volna rolam latni. Amikor ezt is jeleztem, vissza kaptam a befizetett felev arat, es en mentem el MEGINT. Es kicsit mar unom, hogy mindig a rovidebbet huzom, es most megint ez a helyzet volt.. Pedig nem oltozom kirivoan, nem sminkelem magam orakra.
2014. ápr. 17. 08:56
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdező, tudod ki az a monica lewinsky?
2014. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

"Magába az gáz hogy gondolkozol azon hogy 1 jegyért megengeded hogy meghúzzon.... na és ilyen személy irányítsa az országot... aki mindent megad 1-2 dologért... "


Orbánt is szopatják a cionisták, S. Perez például. Keményen a szájába adja Vikinek a kukit. Nem tudtad eddig?

2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy itt a jövő nemzedéke és nemhogy változik... megmarad.. és rosszabb lesz...
2014. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!