Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek titeket nem zavar...

Fideszesek titeket nem zavar hogy Orbán egy stadiont építtetett a hátsó kertjébe?

Figyelt kérdés
Fél világ rajtunk röhög...
2014. ápr. 28. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

engem az zavar, hogy ferenc barátunk több mint 800 milliót vette fel csak az mszp székház megvásárlására.

de az még mindegy is lenne, hanem ő is volt olyan okos és svájci frankban vette fel!

Most majdnem 2 milliárd a tartozása a pártnak, lassan fizetésképtelen lesz, ha nem nyernek ősszel ami borítékolható, akkor a következő választásig kérdéses hogy kihúzzák-e.

és bizony az egész ország röhög rajtuk!

engem ez zavar!

2014. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Első és ez mentesíti Orbánt?
2014. ápr. 28. 17:34
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Első tipikus példája a mai politikai vitáknak. Egyik oldal szerint Orbán azért jó, mert rossz a Gyurcsány... másik oldal szerint azért jó Gyurcsány, mert rossz az Orbán...

Egyedül csak a Jobbik és az LMP (a parlamenti párot közül), aki saját magával van elfoglalva, és nem a másikkal...


Amúgy nem hiszem, hogy rajtunk röhög a fél világ, mivel egy osztrák vagy francia vagy szerb szerintem pont lesz.rja, hogy Felcsúton stadion épült.


Na, most hogy már elég észt osztottam, a kérdésre az OBJEKTÍV válasz az, hogy a fideszesek Orbán más intézkedéseinek örülnek (pl. rezsicsökkentés), és az ilyen ügyeket elintézik azzal, hogy "annyi baj legyen"...

2014. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
elegem van Orbánból, bezzeg az én városomba nem épített stadiont, legközelebb a kétfarkú kutyapártra szavazok ők még űrkikötőt is ígértek
2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

A történet nem úgy kezdődött, hogy Puskás akadémia megalakulásakor a területet Orbán ajánlotta fel, majd az akadémia közelébe költözött. Végül az akadémia olyan sikeres volt, hogy ma már egy ifjúsági központot hoztak létre, főleg befolyásos vállalkozók támogatásából.


Gondolom még sosem hallottál még Telkiről ....

2014. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez a stadion hiszti, akkor lenne indokolt, ha a stadionokon kívül nem is épülne más. Ráadásul a létesítmények kihasználtságával nem lesz gond!

Ez oylan, mint amikor több oldalas elemzést lehet olvasni arról, hogy miért rossz, ha az államnak van tulajdonhányada. De 2 sorban letudták, mikor eladták a többségi tulajdonrészeket 2000 évek közepén. Az, hogy azok a 100 milliárdok mire mentek el, azt mai napig senki se tudja ....

2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar különösebben de nem biztos hogy jó ötlet volt. De azért azt kétlem hogy ezen röhögne a fél világ.Silvió Berlusconi- nak meg focicsapata van (Milán) mégse röhög rajta senki. Ha valamin röhögni lehet a Magyar politikába az az összefogás pártjai politikusaival együtt Kunczéval, Fodorral meg a többi bukottal együtt. Na rajtuk ha nem is a fél világ de az ország háromnegyede röhög.
2014. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Istenem, próbáljátok bebeszélni magatoknak hogy ez egy normális dolog...
2014. ápr. 28. 19:23
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan beveszik még emberek ezt a ballib mesét? Ki a fsznak hiányoznak fradista, vagy újpesti huligánok a hátsó kertjébe? Orbán felajánlotta a telket a nem mellesleg alapítványi pénzekből épült stadionhoz.


A Puskás Akadémia NB1es csapat és frissen feljutóként nem is teljesítenek rosszul, ugyanannyi joga van egy normális stadionhoz mint egy Videotonnak, vagy Debrecennek.

2014. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mit keres egy 1500 fős faluban egy NB 1-es csapat???? bee bee bee birkanyáj
2014. ápr. 28. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!