Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre kész a német...

Mikor lesz végre kész a német megszállás emlékmű?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 17:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én azt hallom folyton, hogy kordont bontanak, graffitiznek és randalíroznak. Nem voltam ott, de nem tudom, mennyire biztonságos most oda menni.
2014. ápr. 29. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:

Ma ott volt kint Gonda is és azt mondta:"Akinek nem tetszik az költözzön Izraelbe"


És milyen igaza volt.

2014. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na, úgy fest nagy előretörés történt az ügyben: a rendőrsék fellépett a gyűlöletkeltők ellen, felszólították őket, hogy hagyják el a területet, aki ezt nem tette meg, azt ők vitték el onnan. Jó, hogy a rendőrség végre teszi a dolgát!
2014. ápr. 29. 20:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy minél előbb!
2014. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

A "garázdálkodó huligánok", akiket elvittek, azok történetesen holokauszt túlélők, valamint köztük volt Mécs Imre is, az 56-os forradalmár. Gyűlölködőnek nevezni ezeket az embereket alacsony intelligenciára vall.


Én elmentem és nincs ott semmilyen graffiti soha nem randalíroztak ott, teljesen biztonságos. Most már nem láthatod, de rengeteg ember ment ki és rakott ki a lebontott kordonokra holokauszt emlékeket. Képek, idézetek, emlékeztető szövegek voltak kirakva. Nem pedig gyűlöletkeltő randalírozók graffitijei.

Jó lenne, ha tájékozódnál mielőtt beszélsz, mert így csak ostobának állítod be magad.

2014. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!