Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is vannak olyan fidesze...

Másnak is vannak olyan fideszes rokonai, akik sürgetik az embert, hogy minél előbb hagyja itt az országot?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyanyám ilyen.

Egyszer megy, hogy a Fidesz a tökéletes párt, Orbán Viktor megmenti a Hazát és a magyarságot és újra kereszténnyé lesz a világ és ehhez hasonlók, máskor meg nyomatja nekem és az unokatestvéreimnek, hogy tanuljunk angolul és lehetőleg lépjünk le innen minél előbb, mert Magyarország szétrohad meg pusztulásra van ítélve és itt nincsen jövője az embereknek.


Április 6-án is ment a nagy családi kampány, hogy aki nem hajlandó elmenni a Fideszre szavazni, azt ő megtagadja és nem áll többé szóba vele. Anyámmal azóta sem beszél, ő nem volt szavazni, mert baromságnak tartja az egészet.


Csak szerintem elmebaj ez?



2014. máj. 13. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is elmebaj, hogy a politika miatt tönkremennek barátságok, rokoni viszonyok, ez nekem felfoghatatlan.
2014. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lumpenproletár ***** válasza:
92%

Így leírva tényleg eléggé kaotikus lehet a helyzet nálatok ezen a téren...


Egyébként megfigyelhető hogy...nem tudom nem-e érdeke valaki(k)nek hogy az emberek külön-külön szekértáborokban legyenek és onnan lövöldözzenek egymásra. Figyelem elterelés valami nagy disznóságról? Vagy más a cél...?


Az biztos hogy nem emlékszem rá hogy a Kádár-rendszerben megosztott lett volna a társadalom!


Persze az is lehet hogy akkor meg valaki(k)nek az volt az érdeke...


Ráadásul ez a weboldal is a széthúzást segíti elő hiszen évek óta megy itt az adok-kapok...

2014. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nincsenek fideszes ismerőseim..
2014. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is elmebaj. Mi alapján gondolja, hogy arra kötelező szavaznia a többi rokonának amit ő parancsol? És ha nem úgy szavaznak akkor kitagadja őket. Borzalom!

Nekünk is van Fideszes rokonunk, nem is olyan távoli. Nem beszélünk vele politikáról.

2014. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

"""Nálunk nagyanyám ilyen.

Egyszer megy, hogy a Fidesz a tökéletes párt, Orbán Viktor megmenti a Hazát és a magyarságot és újra kereszténnyé lesz a világ és ehhez hasonlók, máskor meg nyomatja nekem és az unokatestvéreimnek, hogy tanuljunk angolul és lehetőleg lépjünk le innen minél előbb, mert Magyarország szétrohad meg pusztulásra van ítélve és itt nincsen jövője az embereknek. ""



A szenilis öregasszonyok már csak ilyenek. Ingadozik a hangulatuk, a véleményük, sokszor ok nélkül. Idősek már, az agyuk is meszes....

Nincs semmi extra gond Magyarországgal, az, hogy a politikusok lopnak/rabolnak, az egyfajta állandó, ezen nem igazán lehet változtatni. Nincs olyan modern demokrácia, ahol nem sikkasztanak.


Ha te úgy érzed, hogy boldogabban tudsz élni külföldön, hajrá. Nincs értelme maradnod. Ha itthon maradnál szíved szerint, akkor azt tedd. Ne Orbán Vikihez, Gyurcsány Ferihez, Vona Gabihoz meg Schiffer Bandihoz mérd a saját életedre ható döntéseid, hanem a te önálló véleményedet vedd figyelembe. Az alapján dönts.

2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ápr. 6.-án nem csak az öregasszonyok voltak ilyen hülyék. Lelkük rajta!
2014. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!