Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért "ócsárolja"...

Az ellenzék miért "ócsárolja" állandóan a földtörvényt amikor az a EU-ban a legjobban védi a Magyar földet?

Figyelt kérdés
Az mszp-éseket megértem hiszen nekik a rengeteg külföldi haverjaik fillérekért vettek zsebszerződésekkel földet Magyarországon. Az osztrákok bírósághoz fordultak a zsebszerződések megszüntetése miatt.
2014. máj. 16. 09:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Itt konkrétan még az alpolgármester nevét sem sikerült eltalálni...


A linked olyan szempontból hasznos volt, hogy mellette az olvasni való rovatban feljött egy cikk, amitől majdnem leestem a székről. Lényege: zabálj mekis hamburgert, kerüld a zöldséget, mert nem befolyásolja az egészségedet, hogy mit eszel. Elképesztő.

Ti innen tájékozódtok? Na, kb ugyan az a szemét banda pénzeli mind a két cikket.

2014. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Önmagad paródiája vagy a terléssel, offolással, mekis hamburgerezéssel és balliberálisozós dumával. Olvasd el az origo-s cikket, és mondd ki kérlek, hogy szerinted normális dolog a semmiből (ok, gázszerelő céggel) állami pénzből exponenciálisan növekedve milliárdossá válni. És most képzeld el, hogy egy MSZP-s politikus csinálná ugyanezt. Róla mit gondolnál? Nem vagy kicsit elfogult?
2014. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Akvyr!

Az offolást ti kezdtétek, a kérdés a földtörvény és még csak nem is a földbérlet volt.

A paródia az, hogy te még mindig ide írogatsz, annak ellenére hogy bizonyíthatóan hazudtál, ráadásul szemrebbenés nélkül hazudtál. Bebizonyosodott a hazugságot és nem vagy hajlandó elismerni, hanem terelsz.

Kérjél nyilvánosan mindenkitől bocsánatot a hazugságod miatt és, hogy szándékosan félre akartad vezetni az olvasókat! Ameddig ezt nem teszed meg nem vagy komolyan vehető.


"És most képzeld el, hogy egy MSZP-s politikus csinálná ugyanezt. Róla mit gondolnál?"


Sajnos ilyet nem tudok elképzelni sem és példát sem tudok arról, hogy az mszpből valaki tisztességesen elvégzett volna projekteket. Olyanokat annál inkább akik pénz vittek Ausztriába.

2014. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, hogy amiért pl. az MSZP-t ócsárolod, azért a Fideszt isteníted.
2014. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Nem bizonyosodott be, csak te fröcsögő szájjal kijelentetted. 3-4szeres állami túlfizetéssel, orkán erejű politikai hátszéllel pedig nem nehéz projekteket elvégezni. De nyilván reálisabb az, hogy egy csődőlő gázszerelőből varázsütésre szupermenedzser lett. Remélem még nemzetgazdasági miniszter is válik belőle egyszer, hiszen annyira jól csinálja a dolgait! Vagy Kuszaszem méltó utódja lehetne az MNB élén. Éljenek az oligarchák, hiszen munkahelyet teremtenek (állami pénzből)!


Ajánlom ezt a cikket is, bár eddig szerintem semmit nem olvastál el: [link]

2014. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Nem bizonyosodott be"


Ne csinálj magadból majmot! Bebizonyosodott! Offoltál egy olyan témában amihez nem értesz. Ha lenne egy darab földed tudhatnád, hogy nem lehet műveletlenül hagyni, nem EU-s pénzért művelik a gazdák sem.

A konkrét esetben pedig lisztet gyártanak és állatokat etetnek a terményből.

Legyen benned annyi gerinc, hogy elismerd már végre. Egyszerűen nevetséges dolgot állítottál.

2014. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nyilván, hivatalosan nem. Az, hogy a gyakorlatban mi történik más kérdés. Elég aktívan részt veszek az új szövetkezeti mozgalom életében (kutatóként, megfigyelőként, tanácsadóként) és látom mi történik a mezőgazdaságban. Lehet, hogy Mészáros Lőrinc éppen nem kizárólag EUs pénzt arat, erről nincs adatom, de ettől függetlenül a jelenség létezik. Nem úgy, mint Mészáros legendás nem létező, de államilag busásan támogatott kondája :)
2014. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Tudod, a probléma továbbra is ott van, hogy te azt állítod fröcsögő nyállal, hogy hazudok, míg én úgy hiszem, hogy igazat mondok (eleve ezért adtam írásba). Az, hogy azt mondod, hogy hazudok nem fog meggyőzni engem semmiről, mert nem mondasz érveket. Én elfogadnék tényeket és szakmai elemzéseket, de amíg ilyennel csak az atlatszo.hu és a hvg képes előállni, addig én nekik fogok hinni. Meggyőzhető vagyok, veled ellentétben, akinek többen bizonygattuk mi a helyzet, de te csak azt vagy képes óbégatni, hogy mind hazudunk. Én nem kötődöm politikai erőhöz (azt sem tudom kire fogok szavazni 25-én), viszont te mint egy vallási fanatikus ragaszkodsz a tiéidhez. Hiába hozunk példákat és tényeket, te rájuk sem hederítesz. Nem tudom, hogy buta vagy, vagy szándékosan vak, de egyik ellen sincs felkészült érvrendszerem, tehát feladom, nyertél. Remélem nem a bőrödön fogod tapasztalni, hogy mennyire rothadó rendszert védesz. Üdv
2014. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük előröl.

Ezt mondtad:

"Mert a lakosság, és a gazdálkodni vágyó vidékiek szempontjából teljesen mindegy, hogy egy külföldi emberé, vagy Mészáros Lőrincé (esetleg egyéb Fideszes oligarcháké) minden föld. A külföldiek talán hatékonyan fel is használnák, és lenne valami termelés, míg a fideszes urak csak az EU támogatást termelik rajta."


Azt állítottad, hogy nem folyik termelés. Én kijelentem, hogy ez hazugság! Rágalmazás minden bizonyíték nélkül. Bizonyíts be, hogy nincs ott termelés! Az meg, hogy a rágalmazásodat írásba adtad ragaszkodsz hozzá, már inkább jogi kategória. A hvg egy elég elvadult újság, de szerintem ilyet ők sem állítottak.

A mondatod második része, hogy a termelést adjuk át a külföldieknek egy teljesen eszement dolog bokros Lajostól hallottam utoljára ilyen hihetetlen alpáriságot.

Tehát, ugyan ott tartunk hazudtál. A mondatod hazugság. Ne terelj, ne offolj, addig nem tudunk továbblépni amíg nem vallod be, hogy hazudtál, vagy nem bizonyítod az ellenkezőjét.

2014. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
És ha ezt megteszem mit csinálsz? Győzelmi mámorodban kivered egy magyar zászlós zsebkendőbe Mészáros Lőrinc képére? Rögeszmés, bigott, korrupt senki vagy te is a rendszerben, aki nem látja a fától ez erdőt, és kapálózva próbálja úgy beállítani mintha minden oké lenne. Közben a hűbéruraid szeletelik le a rendszert apránként. Sajnállak, tényleg, mert egyszer el fog fogyni az a szalámi amin egyre többen élősködnek. És akkor nem én szívom meg, hanem ti, viszont sok év vöröskeresztes önkénteskedés túl sok szociális érzékenységgel látott el. Igazából ha Orbán kiállna, és azt mondaná, hogy mindent elloptak, és többszáz millája van offshore számlán, aztán elrepülne a magánhelikopterével, amit Mészáros vezet, te akkor is azt gondolnád, hogy ballib machináció és Gyurcsány meg elmúltnyolcév. Aki menthetetlen, az menthetetlen.
2014. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!