Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI lesz a Jobbikkal, miután...

MI lesz a Jobbikkal, miután kikerült ez a cikk?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 16. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Lumpenproletár ***** válasza:
87%

Szerintem a Jobbik vagy elsüllyed vagy megizmosodik(ugye nem az a vesztes aki a padlóra kerül hanem aki ott is marad).


Tehát vagy egyeduralkodóvá válik a Fidesz(Ödesz)évtizedekre(Kádár János is 33 évig"vitte"az országot)mert olyan a választási rendszer és a média hogy újak nemcsak hogy helyzetbe nem kerülhetnek de labdába sem rúghatnak VAGY a Jobbik megizmosodva győz.


Mármint ősszel az önkormányzatin mert az EU már elúszott. Az EU választáson a Fidesz toronymagasan fog győzni.

2014. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Re:

lumpenroli:

A köztévét TELJES egészében a Fidesz uralja!

(...)

Hajráf !

2014. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Most már értem miről szólt a MEDIATÖRVÉNY !!!
2014. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

Szóval akkor tényleg igaz a pletyka, hogy bármilyen dolgot mondanak a Jobbikról az csak még jobban összetartja a szavazóit, megerősíti őket a hitükben.

Ha Vona Gábor gyermeket erőszakolna, és ezt megírná a sajtó(mivel az információ közlés a dolga!), akkor azt a híveik nem hinnék el, csak jobban szeretnék az elkövetőt, és a pártot.

Ahogyan Gaudi hiszterizálta a híveit itt:

https://www.youtube.com/watch?v=RtC9NgVy9wg

úgy látom ugyanígy tudja mindenféle róluk szóló negatív hírek közlésének megtámadásával védeni magát a párt.

Szomorú, mivel ezek alapján olyanok, mint egy szekta.

2014. máj. 16. 13:51
 35/62 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó képet erről a hírről:


[link]

2014. máj. 16. 13:55
 36/62 anonim ***** válasza:
61%
figyeljétek meg hogy milyen kepeket raktak ki , tanitani lehetne ezekkel a befolyásolás művészetét
2014. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
61%
Egy és AZ egyetlen, IGAZ Magyar pártról lepereg minden gyalázat!
2014. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
64%

Pedig igaza van. Ez a kép ráillik a jobbikra és a szavazótáborra. Az oroszokon nem látszik, hogy ennyire rajonganának értünk. Semmilyen komolyabb gazdasági ajánlatot nem kaptunk tőlük ami kompenzálná az elmúlt időszak gázvásárlását és elfelejtetné velünk a Szovjetunió ránk telepedését.

A külpolitikában, diplomáciában nem ilyen érzelmi alapon kell működni. Az USA-nak sem kell bedőlni, azok is mocskos szemetek.

2014. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 Lumpenproletár ***** válasza:

[link]


Erröl"ugattam":-) fentebb...tehát a Jobbik jobb mint az MSZP de eléggé levan ő is szakadva. Az EP-választást már elbukta a Jobbik szerintem míg az önkormányzatit MÉG nem.

2014. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

Re:


""Az oroszokon nem látszik, hogy ennyire rajonganának értünk.""


No, majd!

Csak ne hezitálj!

2014. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!