Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre kínosabb a Jobbiknak a...

Egyre kínosabb a Jobbiknak a kémügy? Mirkóczi szerint Kovács Béla nem hazaáruló, mert az EU ellen konspirált, nem MO ellen.

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 21:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%

"Magyarország az EU tagja! "


Ezt mondjuk én is sérelmezem. Sok komcsi megszavazta. Ideje lenne már új szavazást kiírni.

2014. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%

"Ennek ellenére még mindig nekik van a legnagyobb támogatottságuk."


Hol? A gyakorin? :D Néha álljál fel a gép elől fiam, oszt menjél ki játszani a többiekkel a friss levegőre! Láss egy kis világot.

2014. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 szántóvető ***** válasza:
92%

én úgy látom hogy a bizonyított kémügy a fidesznek kínos,már nem tudják hogy hogyan tagadják a történteket.

[link]

[link]

2014. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hazaárulók!
2014. máj. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Kicsit terelés szagú ez a snowden ügy...
2014. máj. 23. 08:34
 26/31 szántóvető ***** válasza:
itt ez a cikk,ebből kiderül kgbéláról sok minden,az előélete is.de ez alapján sem tudom eldönteni hogy kémkedett-e.otthonosan mozog a politikában,tud kapcsolatokat kialaktani ez tény.érdekes ember,jó hogy a Jobbikba tartozik.
2014. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 szántóvető ***** válasza:
2014. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy meg kicsit nevetséges ahogy véditek KGBélát :D"

Talán mindenkinek jár alanyi jogon az ártatlanság vélelme, és egyelőre még a vádnak/vádolónak kellene bizonyítani a vád megalapozottságát. Erre vonatkozó nyilvános információ pedig nincs, 2043-ig nem is lesz ( még akkor sem, ha tényleg igazak a vádak).


Azt már többször leírták, a kémügyek nem így szoktak zajlani...ez is valami hungarikum :D


Meg ugye először kértük a mentelmi jog felfüggesztését, mert kémkedett. Most már nem kémkedett, csak belülről bomlasztotta az EUt. Mi lesz jövő héten? :D


Az pedig, ahogy említették, kissé gyanús, hogy a beígért elszámoltatásból gyakorlatilag semmi nem lett, viszont jött a választás előtt a Simon-ügy, aminek a fellángolása csak a választásig tartott. Most már nem is fontos az a sok sok ismeretlen eredetű pénz, meg hogy mi vna vele, már mehet házi őrizetbe is.. pedig, ha jól emlékszem a választások előtt 1,5 héttel még minden órában bemondták a nevét a hírekben. Ezzel elmeszelték az MSZP-t ( vagy elmeszelte saját magát :D ), megerősödött a Jobbik, erre most itt van KGBéla.


A szájtépés és a lejáratás megint megy, de érdemi információja nincs senkinek. A nemzetbiztonsági kabinet ülése után meg várható volt, hogy az MSZP és az LMP tapsolni fog a Fidesznek, elvégre így ha ügyesek, akkor Jobbik szavazatokhoz juthatnak hétvégén.


Ebben az egész cirkuszban csak két dolog a szörnyű. Az egyik, hogy 200 hülye megjátsza a p\tcsáját, amihez 9 millió birka tapsol.


A másik, hogy megtehetik ezt egy vezető "politikussal", amit KGBélával. Innen már csak egy kis ugrás az 50-es évek eleje, amikor ugyanezt bárkivel megtehették, még az utolsó gyári munkással is. Ezen a helyedben én elgondolkoznék...

2014. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy a Jobbik tele van szerencsevadászokkal, az csak a jobbik híveknek nem világos csak.
2014. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%

No, - akkor most rájuk szavazok, hátha szívtok ti is, ahogy én szívtam az elmúlt 5 évben. dicnóóóóóóóók


semmi hasznom nem lesz belőle, de nektek se volt az 5 évig tartó szívatásomért, csak visszakapjátok disznóóóóók

2014. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!